Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi creative

Remus

Öne çıkan mesajlar

4gb lik muvo 2 mi yoksa 173$
1gb lik muvo tx mi yoksa 204$
1 gblik muvo slimmi 210$

sizce hangi daha mantikli hepsinin bir birine gore artilari ve eksileri var muvo2 ucuz yuksek hafiza yalniz pil yedek parca ve radyo problemi var slim olanin radyosu var fakat muvo2 den mp3 calar bakimindan geride kaliyor fiyatta kotu nispeten tx olanda ise pil problemi yok harddik olarak rahat kullanimi var yalniz mp3 player olarak slim gibi birde bulmak sorun

sizce hangisinden aliyim ben herhalde muvo2 alicam sonra radyo uzaktan kumandasini alicamda oda 55$ dolar diyorlar

KDV haric fiyatlar
Sosyal ağlarda paylaş

muvo2 var bende. Memnunum da bir şarkı çalarken sıradaki şarkının ne olacağını işaretlemek gibi bir opsiyonum olmaması haricinde. Ayrıca dediğin gibi radyo, ses kaydı olanağı tanıyan uzaktan kumanda da epeyce pahalı. Yine de belki bu yaz kendime hediye diye alabilirim çok düşük bir ihtimalle yurt dışında rastlarsam.

Ancak pil sorunu diyerek neyi kasttettiğini anlayamadım? Süresi gayet iyi bence ve şarjlı pil ile birlikte geliyor.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım. Ama en azından çıkartılıp değiştirilebiliyor. ;) Bu da bir umut. İnternetten falan siparişle halledilebilmesi lazım. Ben hemen küçük bir araştırma yapayım, acaba rahatlıkla bulunabilen bir şey mi o piller diye...

Amazon'da 32.95€[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]

[Bu mesaj Kendercik tarafından 06 Temmuz 2005 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...