Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Geleneksel Paticik Ankara Paintball Turnuvası // 6 Temmuz'da ortalığı yıkıyoruz

Aegean

Öne çıkan mesajlar

3. Geleneksel Paticik Ankara Paintball Turnuvası

Tarih: 6 Temmuz Çarşamba
Mekan: Paintsign
Buluşma mekanı ve saati: Kızılay Yeni Karamürsel mağazası önü/ sabah 10'da

Daha önce katılmamış arkadaşlar için kısaca bilgi veriyim. Sabah 10'da buluşulup, oyun alanına gidilcek(önce dolmuşa ardındanda 4er li 5 erli kişiler halinde taksiyle oyun alanına varılacak).Bütün gün saha bize ayrılmış olucak. Gönlümüzce eğlencez, bolca muhabbet olucak bla bla bla dönüşte de yine aynı şekilde taksiyle yıldıza, yıldızdan da kızılaya geri dönülcek. Akşam eve gelincek süper anılar yazılacak, cok keyifli bir gün geçireceğiz yani =]

Maliyete gelince adambaşı 10 milyon oyun ücreti + yine kişi başı 5-6 milyon kadar gidiş dönüş ulaşım ücreti. Bu herkesin fix olarak harcıyacağı para. Boya topu ve yiyecek masrafkları kişiden kişiye değişir. Oğuz Abi de sağolsun bize yiyecek içecekten %20 indirim yapıcak. O yüzden beslenme ve boya topu için bi 30 milyon ayırmak gün boyu doyasıya eğlenmenize yeter diye düşünmekteyim. Yani gün boyu harcayacağınız para miktarı 50 milyon civarında olacaktır. Hakkaten değer ama yani

Kesin veya büyük ihtimalle gelecek olanlar:
-Bonecrusher
-Angelfire
-bravecik
-Homoid
-Sanerixx
-Zegna
-dreagloth(+1 kişi)
-Laorx
-d3n1z
-skyly
-Overseer
-Aegean(+1 kişi)
-AzmoDayı(+4 kişi)
-zgrw
-Spastik_Serce
-Apache
-zergling
-Selamon
-scarab

Belki gelebilecekler:
-Smoke(iş durumu yüzünden son gün haber gelcek)
-EagleEye(çok özür dilerim, mesajını görmemişim.Bana gelebilceğini teyit eden bi pm atarsan seni de kesin gelicekler listesine ekleyelim)

Ehe ben başta adam çıkmıcak gibi diyordum ancak, 28-30 kişi kadar filan olcaz, ortalığı toz duman edecez :) Ulaşım konusunda sıkıntısı olanlar bana ulaşsın, homoid bahceli tarafından 3-5 kişi alabilirim diyodu mesela, ulaşın yani.
Yazacak başka bi şey gelmedi aklıma, sorusu olan varsa buyursun..

Harbi süfer olcak beah :-)[signature][hline]COMFORTABLY NUDE
:P

[Bu mesaj Aegean tarafından 23 Haziran 2005 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ankaralı çoğu pati zaten paintball atraksiyonuna katıldığı için ben yazma gereği duymamıştım ama sanerixx in uyarısı üstüne yaziyim dedim getirilcek eşya, kıyafet konusunda.

Bi kere herkesin bi şapka getirmesinde fayda var, güneş kremi de getircem ben, süfer amele yanığı oluruz yani, onu engellemek için oyun aralarında güneşlencem :D Kıyafet konusunda, isterseniz orda tulum veriliyor ama sıcak olcağı için ben giymeyeceğim. boya konusuna gelince, kullanılan boyalar gıda boyası olduğu için suyla fln cok kolay cıkıyor, ama yinede kıyafetleri yıkamakta gecikmemek lazım oyundan sonra. Boya topunun acıtması konusunda, hani vurduğu yer acıyor mu acıyor, yara da yapabiliyor gayet ama sonuçta ciddi şeyler değil, herkes elbet ufakken haylazlık yaparken yaralanıp berelenmiştir, o tarz bişi yani =] Ben şort ve tshirt giyeceğim direk, ama canım tatlı diyorsanız altınıza bi kot pantolon giymekte fayda var. Son bi şey, biraz edepsiz bi durumda katılanların hepsi erkek olduğu için yazayım dedim. Babafingoyu korumak için dileyen sporcuların kullandığı kogi diye bi şey var, ülkealan pasajında fln bulabilirsiniz rahatca, eğer ordan vurulmaktan korkan varsa gidip alabilir. ama tabi vurulmasanız bile kogi giyerken sahanda yumurta tadına da erişebilirsiniz o sıcakta uyarayım :)[signature][hline]COMFORTABLY NUDE
Sosyal ağlarda paylaş

Tüh, bende gelebilsem keşke =([signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi başlığı ısrarla tavla tunuvası diye okuyup lan o gün paintball yok muydu diye panikle açtım konuyu mesajı görünce ferahladım. Uykusuzluk sen ne beter bir mevzuymuşssun.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

vala selamon, rambo gelcek mi bilmiyorm, oğuz abi hereksin iş güç var be yinede bi takıma haber veririm gelebilen gelir dediydi, belli olmaz yani. chemi'cim bak selamon ist ten geliyor, zergling de bursadan olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Eğer üşenmezsen ve ayarlayabilirsen mutlaka bekleriz yani :)[signature][hline]COMFORTABLY NUDE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 23 Haziran 2005 06:07 tarihinde demiş ki:
>< üşenmesem ankarayı basıcam bi beceremedi istanbullu patiler paintballı 2 saat erken kalkamıyorlar.

üşenmeden o filmi yap(seyrederken bi garip oldum) sonra ankaraya gelmeye üşen.laf mı yani bu dediğin.
isttanbullular sadece yemek yiyor abi.o kadar yiyince tabi kilo alınıyor.atraksion zor gelir onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet organizasyon komitesi tesisimizi denetlemek için mekana teşrif ettiler, ancak elimizdeki markerlrı görünce çaylarını içip, bize de 10 puan verip geri döndüler sağolsunlar : ))

Buyrunuz Aegean, sanerixx & Dorn @ Paintsign:
[signature][hline]Eski OguzAmca'yim ben ! Zamaninda gaza gelip almistik OguzAmca'yi ama 5 sene sonra dönüp bakıyorum ki olmamis. Oh be kendimi buldum thanx pati :P

Paintball maniaX!

Sosyal ağlarda paylaş

Gece gec saate kalirsak beysukent konutkent civarinda oturan arkadaslari ben birakirim eve tabi max. 4 kisi gibi bir rakam.

Su boya topu acitma olayina gelince o biraz degisken oluyor bazen hissetmiyorsun bile bazen inletiyor ama genelde sadece hissetmekle kaliyorsun yani herhangi bir aci duymuyorsun. Bende t-shirt giyecegim short giyersem karsi takim adina dezavantajli olucagindan esofman la idare edelim :)

Unutmayin
no pain no gain...
Sosyal ağlarda paylaş

eheahhe aynen öyle paticik forsu :) sağolsun oğuz abi cok yardımcı oluyor, bugunde dedim kendisine, türkiyede paintball un gelişmesinde büyük katkısı olan kişiler bence paintsign ekibi, bu tarz şeyler sayesinde o da bence.

ps: özkan abi(a.k.a. rambo) gelmiyormuş, vala siz ne düşünürsünüz bilmem ama benim içime bi rahatlık hissi geldi :D [signature][hline]COMFORTABLY NUDE

[Bu mesaj Aegean tarafından 24 Haziran 2005 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hemen bir düzeltme: özkan (abi) benim ortağım oluyor ve kendisi a.k.a Rambo olmuyor. Takımda da pozisyon olarak backsupport'tur kendisi. Bkz : Özkan a.k.a Özkan:

Rambo (abi) a.k.a Barış -the front, the uber headshotter - ise şu oluyor:
[signature][hline]Eski OguzAmca'yim ben ! Zamaninda gaza gelip almistik OguzAmca'yi ama 5 sene sonra dönüp bakıyorum ki olmamis. Oh be kendimi buldum thanx pati :P

Paintball maniaX!

[Bu mesaj Dorn tarafından 24 Haziran 2005 04:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@ skyly: bu fiyatları önüme gelene versem herkes doluşacak sahaya ama mümkünatı yok maalesef. paticik söz konusu olunca ama nedendir bilmem akan sular duruyor, feci naz geçiyor bana bu gerçek :)

@ sanerixx: yukarıda yazdıklarımı özetlemişiniz efem thanx

@ Aegean: hrrrmm ehemm öhöm : ))[signature][hline]Eski OguzAmca'yim ben ! Zamaninda gaza gelip almistik OguzAmca'yi ama 5 sene sonra dönüp bakıyorum ki olmamis. Oh be kendimi buldum thanx pati :P

Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorn, 24 Haziran 2005 04:24 tarihinde demiş ki:

Rambo the uber headshotter -

ehehe ben şimdiden tırstım oynamıyorum..:horace:[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

[Bu mesaj Laorx tarafından 24 Haziran 2005 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...