Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süpersin TürkTicaret(!)!!

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Bütün registrarlar boş diyor bu dingiller dolu diyor. 1 değil 3 değil 5 değil sürekli böyle yapmaya başladılar. Mail atıcam 2 günden önce cevap gelmeyecek. Birde şöyleyiz böyleyiz diye ahkam kesip mangalda kül bırakmazlar. Nasıl iştir bu? Sağlam MS'çi ruhu mu vardır nedi?

Hadi başka yerden alacak olsam zamanında alınmış 30 dan fazla domain var. Bir dağılırsa sağa sola peşinden koşturup takip etmekte zor olacak.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Vemreye çalıştıkları hizmet bir p.ka benzemez, adamlardan 5 gün önce alan adı register'i için başvuruda bulundum bir ses gelmedi 5 gün sonra dakikasında yurt dışı bir firmadan aldım, TT den bana gelen mail, almak istediğiniz domain daha önceden alınmış...[signature][hline]zagG!!
Sevmesende beni özledim sesini, git desem neyine gitmesen..* *
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar çok domaine sahip bir de ya ben ona şaşırıyorum.Türkiye'deki market share in %14.38 ine sahip 39000 domain var.
Nesi var ki herkes burdan alıyor?
Mail açtırcan para.
Bişi yaptırcan para.
3 -4 gün sonra maillere cevap veriliyor
Anlayamıyorum bi türlü[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Sözlükte ben!

Sosyal ağlarda paylaş

bu firma bursa'da bulunmakta olup teknolojiden web den çakmayan gerek ticaret gerek diğer piyasalar içinde bulunan ne kadar firma, özel tüzel vs kişi varsa onların işini yapıyor ki bu konulardan anlamayan ve bu tür hizmete aa ne güzel diyen sürü insan olduğundan türkticaret malı götürüyor zaten bu işlerden anlayan kimse türkticaretten bişi almaz[signature][hline]Fire in the Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sizLerin aksine oLumLu yorum yapıcam yakLa$ık 20 domainim var hiç probLem ya$amadım $imdiye kadar maiLLerede en geç 1 gün içinde cevap aLdım. Bursada demi$ bir arkada$ bana 10dk uzakLıkta bir yer içine girdimi biLmiyorum ama gayet disipLinLi ve profosyoneL eLeman azLığından kaynakLanabiLir ama bir içine girip görmenizi tavsiye ederim 4 katLı bir bina iLk gittiğimde sadece odaLar vardı $imdi koridorLara biLe masa koymu$Lar eLeman çoğaLtmak için...[signature][hline]- Imaginary UO Shard Sphere -
- Qualohtarie UO Shard Runuo -
Sosyal ağlarda paylaş

Domain için ideal(di) ama kesinlikle alan alınmayacak bir yer. Diğer yandan şu anki konumunu ve büyüme hızını göz önüne alırsak istediği takdirde bütün istekleri çok rahat ve kısa sürede karşılayabilecekken daha çok kar marjı uğruna bunu yapmayan bir yer benim gözümde.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 03 Temmuz 2005 11:14 tarihinde demiş ki:

Nesi var ki herkes burdan alıyor?

şirketleşmiş, profosyonel gorunum veriyorlar profosyonelligi bilmem ama şirket olduklarını bildiklerim için güven veriyor diğer 2 günlük host sözde firmalarından almak yerine herkesin turkticaret gibi buyuk yerlere yonelmesine sebep oluyor, alan adının ucuz olmasıda bir etken[signature][hline]caddepiyasa.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben memnunum aslında.. Godaddy alırdım hep, sonra godaddy domain'imin birine el koydu. Sonra godaddy'i bıraktım toptan turkticaret.net'e geçtim..
Yaklaşık 40 tane falan domainim orada, 5 tane kadar godaddy'de kaldı..
Hiç bir sorun yaşamadım bu ana kadar.[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety | arşiv********
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar en güvenilir olarak Hostingal'ı tavsiye ediyorum. Önceden TT ile çalışıyorduk ancak hiçbir olumlu yanı yoktu. Şimdi ise gayet memnunuz. Bir sorun olduğunda yetkili kişi size anında ulaşıyor.[signature][hline]Gece biter gece başlar.. Çoktan unutmuşsundur sabahları..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...