Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hic Dayak yedinizmi ?

Pierre

Öne çıkan mesajlar

En son ciddi anlamda dayağımı 3 sene önce yedim.O da babam onun telefonuna gelen mesajı annemin isteği üzerine gizlice okudum diye bayağı esaslı çakmıştı ağzıma.Dudağım kanamıştı. Babam otoriter biri olduğu için erkek meselelerine de kızardı.Onlar içinde bir kaç kez hırpalamıştı beni :-(
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
valla ben yemedim atmasınıda bilmem ama cok kızdıgımda böle köpürdügümde fala nenergy vortex gibi bişi oluyorum ne bilem suratıma kan toplanıyo ve feci korkutucu bi hal alıyorum. giriştigimdede damage alırm baya ama fazlasını veririm hesabı :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 24 June 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
Kavga iyi ve doğru birşey değildir. Atmayında yemeyinde.
Salak bir olay yüzünden siz veya o ölürse (ölüm çok kolay birşey o yüzden oha demeyin, tek yumrukla beyin kanaması geçiren çok insan var) hayatınız zindan olur.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sonuna kadar katılıyorum. Çok feci dellendiğim olur ama karşımdakine veya bana ciddi bişey olcak diye kontrol ediyorum böle dişlerimi sıkıp fln =) Bugüne kadar kavga ettim ama hiç biri öle ciddi değildi. Ettiklerimde çocuk kavgasıydı zatn. Boynundan tutup yere fırlatmalar fln =P Hiç öle yumruk yumruğa kavgaya girmedim. 1.5 yıldan fazla zamandırda tokat bile atmadım ciddi ciddi. =) Medeni bi herif oldum eheh

[hline]G-power a.k.a gehena

[Bu mesaj hella tarafından 25 June 2003 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 25 June 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
yemeden hayatmı gecer[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

Zamanında büyüklerime sormuştum hepsi böle bi tecrübe geçirmiş..[hline].:Liceo Italiano:.
Msn Messenger:[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

Hmm tek babamdan tokat yedim, ondan başka dayak yemedim. Ama baya attım. Mesela 8. sınıftaydım, eve dönerken 3 tane sanırım 7. sınıf cüce velet para istemişti vermemiştim. Neyse yanlarından ayrılırken biri çantama tekme attı (hani 3 kişiyiz döveriz). Ben bi güzel bu 3. ünü sopalamıştım orda.
Ehe sonra bu dayak atma değilde: 3. sınıf sanırım beni kıl eden bir çocuk vardı, yanımda oturuyordu. Bede uysaldım 3. sınıfta falan ama o kadar deli etmiştiki geometri yaptığımız için yanımda bulunana pergeli kapıp bunun eline saplamıştım. (asıl amacım ters tarafıyla canını yakmaktı ama direk soktum pergeli) Ehe hiç pişman değilim nedense (başkasına yapsam ömrüm boyunca pişman olurdum heralde).[hline]Sam, 20 June 2003 16:09 tarihinde demiş ki:
sailor sam: ben de minigun savaşçısıııı!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Küçükkene ananemde kalmışız kusenler fln
sabah tabi veletler erken uyanır hade televisyon izleyelim peki..
Kumanda nerde aradaık aradık bulamadık fln manuel değiştirelim kanalları dedik. tabi 3.5 moddayız biz tırsıoz fln
2-3 kanal değiştirdik artislik yapmaya fln başladık sesini fln açıp kapatıoz(ama çok küçüüz okula bile gitmio olabilirim)
benim parmağım kaydı başka bişilere bastım sonra dayımdan esaslı 1'er tokat yemiştik ama çok kayda değer bişi olmamasına rağmen unututamam çünkü o gün ecel terleri dökmüştük..
babamdan yedim bi çok kez..
Kavga etmeyi çok sevmem ama Sinirlenip tutmazsam kendimi şuurumu kaybederim (olmadı hiç , olmazda inşallah çünkü çok korkarım bişi olur die karşıdakine)[hline]Save me from the nothing i've become...

[Bu mesaj -xception- tarafından 25 June 2003 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 June 2003 14:54 tarihinde demiş ki:
5-6 yaşındayım
mikroskopla uğraşıyorum
abim sinir edip ağlatmıştı
bacağına mikroskopun bıçağını soktum
gitti tetonoz aşısı falan oldu sonra lavuk
bidaada bulaşamadı zaten :P

Bu arada sinirlendiim zaman hemen odama çıkarım
cidden ne yaptığımı bilemiyeceğimden korkuyorum
odaya çıkana kadar kendimi zor tutarım
odaya çıktıktan sonra zaten tutamıyorum
işte perdeleri indirioru mdolapları yıkıom bilgisayarı tekmeliyorum falan öyle sakinleşiyorum
kavgada sinirlendiğim zaman kendimi tutamam diye çok korkuyorum
yane beni sinirlendiği zaman kalıplı 3-5 adam olsa yine saldırıyorum o huyum çok kötü öyle çok dayak yedim(attımda gerçi)

mesela bi keresinde arkadaşlar bizde.Bende bunların olduğu odaya çıkıom biri sağ tarafa saklanmış kapının üstüme atladı
Tırstım bi tane geçirdim herife(refleks olarak bilinçli değil) dişini verdim eline allahtan küçüktük (3-4. sınıf falan) da sallanıomuş zaten diş[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

sizde tüfek yok muydu =) Çek vur abi =P[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

Orta 2 de idim o zamanlar daha 15 yaşındaydık ilk defa aşık olmuştum (kız da bana aşıktı en azından ben oyle sanıyordum)
Bir eleman 19 yaşlarında bana, brakcan kızın peşini felan dedi bende erkekliğe bok sürdürmicez ya olmaz felan dedim o da tokat patlattıydı. Ben tabi bir tokatla uslanacak kişi değildim devam ettim kızla birlikte olmaya bir gün bu okul çıkışı geldi beni bir güzel patakladı ağzım burnum kan içinde eve gittik. Bizimkilere kavga ettim felan dedim ama dayım inanmadı gerçeği söylettirdi bunun üzerine dayım 5-10 kişi tuttu tam gideceğimiz günün akşamı. Kız: Kusura bakma ben elemanı seviyorum felan demişti. planı iptal ettirdim dayım hiç bir zaman gerçeği öğrenmedi öğrenseydi herhalde başta kıza bir güzel dayak atardı sonra cocuğun kolunu bacağını kırardı.
Ama ne zevktir kendinden 20 santim kısa küçük bir cocuğu dövmek!!!! şimdi görsem keserim adamı herhalde. Tek dayak yeme olayım budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet babasınan dayak yer.Ben babamı döverim kralını tanımam.Ama ilkokuldaki bir öğretmenden pis dayak yemiştim.Tahtaya kaldırdı.Hiç unutmuyorum basit kesirin tanımını yapamadım diye bana cetvelle vurmaya başladı.Tenefüste yan sınıftan arkadaşım geldi.Kavga mı ettin ne bu hal dedi.Çok dayak yemedim.Sadece öğretmenlerden yedim biraz.Ondanda orta2 den sonra yemedim.Lisede ise hiç yemedim.Ama çok kavga olayım oldu.[hline]
Anata wa watashi no koibito des.
Totemo anata wa watashi ni wakarimasen.
Anata wa ima İ-11 ni imas.
Anata o aishite imas.

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim orada bisikletle gezerken,deniz adında benim en az 3 katım olan birisi bisikletinle gezeyim dedi.Tamam dedim bu gitti cam kırıklarının olduğu yerden geçti,arka lastik patladı.Bende daha küçüğüm sen ne salaksın dedim bu durdu vurdu bir tane,zaten yarısı boşa gitti.Acayip canım yanmıştı hala hatırlarım.Şimdi zaten bahçelievler 7.caddede borsa(bar)da bodyguard olmuş.[hline]Yumuşatma eklerine hayır.
Biz AntiPatik'iz.UltimaTR
Sosyal ağlarda paylaş

"kapışta çıkışcaz lan" geçen yıla kadar her gün duyduum bi laftı ama sonunda hiç bişi olmazdı okuldada dövemiodular müdürün oğluydum nihahahaha
ama ilkolda bütün kavagalara karışırdım her tenefüs sınıfın ortası savaş alanına dönerdi iyi oluyodu ama ter atıoduk[hline]Hıncal Uluç: Hay Beşiktaş kadar beş tane taş düşsün kafanıza!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben güreşte çok deneyimliyim okulda arkadaşlarla acaip güreşiyoruz tenefüslerde turnuvada yaptık hehe çok zevkli oluyo hele sınavlardan sonra baya stres atıyosun :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
The Two Tears
Threads of Fate

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...