Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LWL 61 PAPER MAGE GÜNDE 14 SAAT HARPY PARTY?

bymad

Öne çıkan mesajlar

Bunu hesap yaparak anlaya bilrisin. bi harpy tek başına kesersen 26-29k gibi bi exp veriyor. 14 saat te kaç tane kesebilirsen çarp böl falan sağlıklı bir bilgiye ulaşırsın...

Not : premiumsan tabi. düz ne kadar veriyor bilmiyorum.

[signature][hline] "4. Tertip yani göt tertip olarak KAsımda Askerim..."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 04 Temmuz 2005 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ve olay şu benim 132 milyon ex almam lazım 62 olabilmem için . ve bende kafamda bi hesap yaptım dedim ki ben hafta sonu 14 saat aralıksız afedersiniz tuvalete bile 2 kere gitme zamanım oldu :D 64m ex yaptım bu lwl 62 oldumu yarıya düşecek yani 31m ex kasarım günde 14 saat online olsam bu eder 4,5 gün sürer olabilirmi sizce. ?[signature][hline]Nation :Karus
Server :Ares
NicK :Bymad_TR
CLaN :major
LvL :61 Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın herkesin işine yarıyacak bir şey demek istiyorum. hesabımı yaptım. bir kişi premium ise ve lwl 62 ise olarak baz alıyorum. esland harpy partyde ks olmadan 1 raven harpyden 9k ex geliyor. bir turda 30 raven toplansa 270,000 ex ediyor buda 132,000,000 m ex için 488 tur demek. :D
her tur 5 dk dan hesaplasak 2,440 dk tutuyor yani 41 saat demek :D bunun içinde yemek ve tuvalet ihtiyacı dahil deyildir :D

iyi oyunlar[signature][hline]Nation :Karus
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 günde cz de harpy yaparak sağlam bir parti (62+) ile 62 olabilirsin.Diğer magelerin 62+ olması ice mage kullanmanızı gerektirmeyeceğinden gayet hızlı sonuç alabilirsin.Zaten 62+ ya kasanlar cz de harpy yapar,eslant tam bir işkence çünkü.Ama gene de kolay bişey olmadığını söylemeliyim.Ayrıca parti rog,war ve priest olarak da sağlam olmalıki human/orc saldırılarına karşı kolayca dağılmasın.[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage / Karus

"Aga plzzzz agaaa partii plzzzz .. agaaa zorlamaa benıı agaa ks yapmak zorunda bırakmaaa agaaaa.."

[Bu mesaj DepReSSioN tarafından 04 Temmuz 2005 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cz harici yerlerde harpy yapmak istersen ks'ciler yüzünden yatma riskin çok yüksek.

Bu yüzden bence cz'de harpy partilerine girmeye çalış...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

CZ de ks yapanlarıda yatırıyolar, yapmayanlarıda, ama şayet harpy yapıyorsan bir açıdan şanslı olabilirsin, o da harpy yaparken birinin gelip senin party dekileri kesme riskini düşürmesi, tabi o da senden önce ks yapanlara girişmesi demek oluyor ki, bu da bir şans meselesi...

E tabi bir de şey var, harpy partisini basacak cesaret olması gerekiyor :-)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

beyler biliyorum ama bi cz de harpye girme fırsatım olmadı . saat kaç sıraları oluyor o partyler bide onu söleseniz 62+ ya kasacam kafaya koydum.

bide meteorum açılsa :D[signature][hline]Nation :Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bymad, 04 Temmuz 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
beyler biliyorum ama bi cz de harpye girme fırsatım olmadı . saat kaç sıraları oluyor o partyler bide onu söleseniz 62+ ya kasacam kafaya koydum.

bide meteorum açılsa :D

:D:D

Güzel soru saat kaçta oluyodu yaw :D:D

Sitede yazması lazım party başlığı altına bak istersen :D[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 58
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 04 Temmuz 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
druenler: oyundaki belki de en gicik pk yontemi degil mi bu? aslinda bir voker olarak olan bana degil magelere oluyor ama olsun.. sevmem ben bu isi.

bu bir seek & destroy idi o kadar. normalde sahsen xp kasanlara felan dokunmam.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...