Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne yaw!!!!!!!!!!!!!_?¿

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

Svaşa girenler görmüşütür...Biz(yani orclar)emin adımlarla ilerlerken yani hatta painaya 1 gate kala herkez savaştran koptu...:@ sebeb ise gm dc olmuş!!!!!!!!

S..kayım böyle savaşa ve Gm ye diorum... Başka yorum yok...:@[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ve işte şu an insanlar restrt atılan savaşı kazanıp brethe iniyolar...yazık çok yazık..İlk savaşın resrt atılması nedeniyle sizce orcların hakkı yenmedimi_?neyse bunun geceyarısı savaşı var ozmn kasarız np bizde nasıl olsa gece yarısı savşlarının %98ini orclara kazanmış şlimdiye kdr!!!!!....

Ama yinede orcların hakkı yendi bu savaşta....Hep insanların hakkı yeniyo diyenler nerde _?¿şimdi konuşsun onlar!!!!:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

bide bırak savaşda dc oluosun cabası ligh feet basmaya korkuyorum tam 16 defa dc oldum 2 tane hp scrool yok yere gidio girdiginde bide makinede deep freeze var skill dizeyim derken hp scrool bitiyo lf basıyom aynı an dc oluorum iyice baydı artık zaten adım atamıorum lagdan 2 gündür aşırı bi lag var zaten[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes iyi güzel demiş de, bizim kazandığımız savaşlarda da reset atılıyordu, bizimde hakkımız yenmiyormuydu? Bu bir

Savaş esnasında orclar gayet kendinden emin bi şekilde ilerliyordu, bunda şüphe yok, hatta o kadar emindiler ki, duvar gibi bir engel tanımıyorlardı??? Bu iki

Daha ismini yeni gördüğüm bir orc bana nova ile 1200 vurdu, ama bizim magelere hatta papermagelere sordum orclara kaç vurabiliyorsunuz diye, sonuç içler acısı??? Bu da üç....

Buraya gelipte bir orc'un şöyle böyle demesi açıkcası inanılmaz komiğime gitti....Bu da dört....

Saygılar Sevgiler...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 02 Temmuz 2005 22:31 tarihinde demiş ki:

Buraya gelipte bir orc'un şöyle böyle demesi açıkcası inanılmaz komiğime gitti....Bu da dört....

¿
lafın banaysa ? ben oyundaki salakca acıklardan bıktım sende rogueysen biliosundur lf basınca gerek cz gerek savaşda dc olmaktan bıktım oyundaki lanet lagdan bahsediyorum

[Bu mesaj Typetr tarafından 02 Temmuz 2005 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Typetr, 02 Temmuz 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 02 Temmuz 2005 22:31 tarihinde demiş ki:

¿
lafın banaysa ? ben oyundaki salakca acıklardan bıktım sende rogueysen biliosundur lf basınca gerek cz gerek savaşda dc olmaktan bıktım oyundaki lanet lagdan bahsediyorum

[Bu mesaj Typetr tarafından 02 Temmuz 2005 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]

Lafım sana deil, haksızlık diyenlere :-)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 02 Temmuz 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
bak magicshield görevini yap 62 ol 400 vurabiliyomu bu arada dikkatinizi bi konuya çekmek istiyorum benim karakter nie invalid password veriyo bi kaç kişiyede olmuş onlar sora girebilmiş ben nier GİREMİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM

Ben magic shield i yapayımi o adam bana yine aynı vurur, ama aynı adam nie CZ ye gelip bana aynı şekilde vuramıyor? CZ de bana bırakın 1k vurmayı, 800dmg i bile zor vurabiliyorlar, kaldı ki o da en uç noktadaki dmg, 600-700 civarlarında olior hep...

Peki sorarım size, CZ'de böyle iken, savaşta böyle olması normalmi? Hadi savaşlarda MP takılar iş görüyo dielim, peki neden bizim mageler o kadar vuramıyor_?_?[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Ee bir kere savaşı tekrarlattılar, ardından niye ikinci tekrar geldi. İkisinde de orklar öndeydi; hatta 1. sini kazanmış baskına gidiyorduk. Üçüncüsünde de istenilen elde edildi ve orklar savaşı 5dk. içerisinde kaybetti. Elmoradlar gene baskına geldiler, gene npleri götürdüler, gene gittiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Farzı misal Elmorad bu güne kadar 300 savaş kazandıysa, onun gerçek adedi 1000 civarlarındadır, biz çok gördük öyle savaşları, Keeper indiriliyor, tam karusa geçiyoruz, reset... ardından orclar alıyor savaşı, bazılarında ise orclar biz onların lunarında kalabalık olduğumuz için geri dönemiyorlar... biz çoook gördük çoook dert yakındık, bizim sesimizi duyan oldumuydu? :-)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Karuslular Elmorad karşısında ezik durumda olmasaydı, şimdi bunlar burda tartışılıyor olmazdı, oyunun her bir hile hurda biçimi de karustan çıkmazdı :-)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Ben çiçek diye koymadım ki onu sokak adı ooo, customer support a giricen premium varsa tabiiii....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

La wallahide hile hurda işlerini ilk karusta görüyorum, ondan 2-3-5 hafta sonra bi bakıyorum humanlara da bulaşmış....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Kristal altına yatıpta kalkmayan, boğanın altına yatıpta ayıla bayıla inleyen bir tiptir, varsın gerisini siz düşünün....

Ama Bir şehri alırken, bir npc tarafından kesilip, resss reeeesss meee plsss diye bağıran adamı reslemeyipte katkıda bulunmayan da ondan pek farklı deildir :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...