Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mirc ile download

flood83

Öne çıkan mesajlar

yow agalar ben bu mirc ın son surumunu cektim kanalada giriyrm kanaldanda beni bir yere baglıyor tabi bikac site buldum oraları tıkladıktan snra otomatik kanala baglanıyor snra paste deyin demisiniz diyorum ama sıraya giriyormuyum yada dosyayı cekiyormuyum onu anlayamıyrm sunu en basic sekilde anlatacak birisi varmıydı ???
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ircspy.com/guides.asp?mode=display&id=1128 adresinden mirc ayarlarını yap daha sonra www.ircspy.com adresinden aramak istedigin filmi arat

irc.alternatenet.net [AltNet]
uG|XDCC36 on #warez_underground Slots: 0/2 Queues: 22/150 Max KB: 73.5 Updated: 0 minutes ago

#5 761 MB 29 Gets Blade.Trinity.WS.DVD.SCREENER.SVCD-TEG-CD2
#4 765 MB 37 Gets Blade.Trinity.WS.DVD.SCREENER.SVCD-TEG-CD1

karsına boyle bir ekran gelecektir burada* #4 veya #5 üzerine mausunla tıkla mırc ın acıksa hemen karsına servera bağlanmak istedigini soracaktır new server yaparsan diğeri kapanmadan yeni servera bağlanırsın ve kanala otomatık girersin diğelimki buraya kadar hepsi tamam kanal giridin ne yapacaksın ozman bazı komutlar var onları yazayım kanal için de ekranda bazı yazılar gecer bunların arasında movie film adları game mp3 gibi yazılar gorursun

bafh has joined #0sec-wares
<[0SEC]-X1211> #32 0x [550K] Nero.Ultra.6.3.0.3.tar
<[0SEC]-X1211> #33 1x [1.8M] NeoTrace.Pro.3.25.tar
<[0SEC]-EDU-001> ** 0wned by the 1 and 0nly [J][o][K][e][R] **
<[0SEC]-EASTCOAST-00017> #3 27x [590K] Accent.Office.Password.Recovery.v2.20.Cracked-iNFECTED.tar
<[0SEC]-X1211> #34 0x [2.8M] Name.It.Your.Way.1.4.1.tar

tıpkı bunun gibi iki tırnak arasındaki nick yani kullanıcı yanındaki #34 ise Name.It.Your.Way.1.4.1.tar adlı dosyanın 34 nolu dosya oldugunu gosteriyo (ayni kişide 1 den fazla dosya olur bunlara numara yazarak link vermişler diyebiliriz) ozaman Name.It.Your.Way.1.4.1.tar dosyasını cekmek istiyorsam su komutu yazmalıyım

/ctcp [0SEC]-X1211 xdcc send #34 yada /msg [0SEC]-X1211 xdcc send #34

bunu yazarsanız karsınıza pc ye indirip indirmek istemedigini soracaktır evet de yater

bir diğer komut ise kanalda !list yazarsan kanalda film adlarını gorebilirsin yada başka bir seylerin

@find arama komutu bunuda kanalda @find blade trinity yazman yeterli kanalda yazma serbest ise calısır
yazdıgın zaman kımde varsa o kısılerden otomatik olarak yanıt gelir bu şekilde de olur

bit defender (bunu da kurmayi unutma )

emege saygı 1(uyelik gerektirir)

emege saygı 2 (uyelik gerektirir)[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...