Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent sorunu malesef yine.

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Amma çok sorunla karşılaştım insaf gerçekten.Fantastic 4 un ps2 ye oyununu cekiyordum torrentbytes'tan çektik neyse zar zor.Sonra unzip edicem iso olarak açıcam ancak %91 de NTSF(tam bilmiyorum)hede hödö larger than 4 gb diye anlamsız bir hata vererek unzip etmiyor nedir bu ya ağlamak istiyorum artık.Offf[signature][hline]
"babanıza sorun"
*kilit*
5dk sonra
*kendi mesajını siler*
*konuyu tekrar açar*
Sosyal ağlarda paylaş

File system'in fat32 formatında ve desteklemiyo 4 gb dan büyükleri..
Partitonmagic ile hd ni ikiye ayır bir bölümünü ntfs yap.Orada aç dosyayı.

Not: Partitionmagic harddiskinde dosyalar varken ayırmanı sağlayan bir programdı. Aynı şekilde birşetirme özellğide var. Bu arada winxp ise neden fat32 kullandın ki. Sana başka yerlerde de sorun çıkarabilir..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety | arşiv********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 04 Temmuz 2005 00:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

direk dvd icine aç yada eger mount edebilirsen(mount li bir dosya oldugunu zannetmiyorum sonucta 43mb dan100 kusur parca onu illaki acman lazim)iisn cok daha rahat mount icin daemon ve nero isini gorurur

ne yapiyomussun simdi ;

1- dvd icine acmayi deniyomussun
2-mount edilebilen bir iso tarzi dosyaysa dvd icine direk yaziyomussun
3-xp ye yada 2000 e gecmeyi dene dosyayi tabi yedekledikten sonra ..
4-fat 32 dosya sistemini partition magic programi ile ntfs e cevirebilirsin bu islem xp de cok basit tek bir komuta bakar ancak win 98 de ne kadar guvenli ne kadar kısa onu bilemeyecem
5-file splitter,winrar ,jr split file ile dosyani istedigin boyutlara bolebilirsin iste dvd olarakmi yoksa cd ye mi yazacaksin kafana gore bol ..[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...