Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramusta yardım pls

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ark lar beramusta lvl 60 paper mage im toplam tam 545k param var.size nerden para bulabilirim dicem ama lütfen git abyss kas yada goblin kas demeyin mümkünse onlardan haricinde bişey olsun.bana bişey lazım deil sadece savaşlarda ve cz dekullanabileceğim buff swift ac scroll lazım.siz olsanız napardınız 500k parayla cvp larınızı bekliyorum bi akıl verin.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bu char'ı satın mı aldın?

level 60 a gelen bir adam paranın nasıl kasılcağını bilmesi gerekir diye düşünüyorum da..

neyse ben yine de cevap verim, bak CZ ye gidiceksin, yanına arkadaşlarından güvendiğin bi kaç oyuncuyu alıcaksın. Bowl da turlicaksın. Boss'ları kesiceksin dropları satıcaksın.
Bu saatten sonra abyss kasmak mantıksızca olur.

[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time

[Bu mesaj Murtaza tarafından 03 Temmuz 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

satın almadım ben beramusta lvl 60 warior 60 mage ve 52 assasin yaptım diezde 61 mage 55 asas yaptım ama benim yöntemim sadece lvl kasmak hiçbi zmn para yada item kasmam wariorum lvl 60 a kadar chitin +1 lerle oynadım ben mage de öyle +6 wizardla goblin giysilerle oynadım 55 assasımda 2 tane kukry vardı ben sadece lvl kasarım ne item ne para gerek yok kasmam zmn kaybı 60 olunca ztn iyi bi clana girersin ordan verirler ztn item onun için ama şimd ikasmam lazım ve nsl yapçaımı hiç bilmiyorum ondan sordum boss kesimi içinde bizim cafede en fazla lvl 40 var :D ondan bu biraz zor tek başımada mage le kesemem oyundanda adamlara güven olmuyo o işte biraz yaş şimdi lamiros kesiyom bakam iyi bişey çıkarsa satarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...