Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn Dondurucu

Shikamaru

Öne çıkan mesajlar

Ya Arkadaşlar bizim bir iki manyak arkadaş var bunu kullanıyolar sinirlerimi çok bozuyo bu programdan kounmanın bir yolu yokmu hotmailime giremez oldum 2-3 gündür bir yol gösterin çok feci sinirleniyorum[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??

---------------------------------------
[b]BabacumMostors, 29 Haziran 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
burasi abla-erkil bir topluluk olduğundan öyledir mesela armaızda peter pan in gerçek ablası da var kendisi ömür billah 14/f/ist dir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

explorer'dan giriosan
moziila firelox yada
operayı yuke
onlardan belki gireblrsn :-?[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

mozilla kullanıyorum operayı denicem şimdi[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??

burasi abla-erkil bir topluluk olduğundan öyledir mesela armaızda peter pan in gerçek ablası da var kendisi ömür billah 14/f/ist dir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

programın aynısından bendede var ? ...[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kıtleyecegın msn ı yazıp kıtlıyorsun ya oraya kendı msn adresını yazıp kılıt i acabılırsın o zaman benım gordugum program buydu.[signature][hline]Bir değil bu dünyada dert
Bir değil çekilen hasret
Kalbimle oynama ne olur
Ya sev beni ya terket

Drogyn Owner Daimon
www.drogyn.com
Sosyal ağlarda paylaş

IceCold Reloaded programın adı. Sende arat googleden indir sende yap. Ama hatırladığım kadarıyla başka mail adresinden hotmailine mail gitti mi donma kalkıyordu. Programı tekrar başlatıp sonlandırması mı ne lazım. Sende onlara yap msnden hiç çıkma yoksa msn'ede giremezsin. Bak ne olcak onlara. Programı bulamazsan öm at bana mail adresini yaz mailine yollarım.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

:P hallettim kendime çalıştırdım programı sonra durdurdum sorun çözüldü :) saolun[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shikamaru, 03 Temmuz 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
:P hallettim kendime çalıştırdım programı sonra durdurdum sorun çözüldü :) saolun

Hımm yani arkadaşlarına yapmak istemiyon :) sadece kendi mailini açmak için kullanıyon :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

İyi oldu bunu öğrendiğim. Bizim de bir arkadaş diyo kibana: "şu şu benim msnimi hacklemiş yaa hackledim diyo. Kitlemiş msnimi. Hotmaili hackledim dedi bana" diyodu. Bende oğlum olurmu öyle şey dedim,lamerlik yapıyolarmış demek[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
WoW:
Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

browser ile bir alakası yok
dondur / aç olayındaki aç 'ında bir islevi yok o konuda dondurma programının mantıgı bir süre icerisinde birden cok yanlıs sifre ile giris yapmaya calısır hedef accounta ve o account güvenlik sebebinden ötürü kitlenir bunun onune gecmenin bir yoluda yoktur hotmail - msn bu konuda yeni bir sisteme gecip yeni yollar bulmadıgı surece.[signature][hline]caddepiyasa.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seregwethrin, 03 Temmuz 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
said:
Shikamaru, 03 Temmuz 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
:P hallettim kendime çalıştırdım programı sonra durdurdum sorun çözüldü :) saolun

Hımm yani arkadaşlarına yapmak istemiyon :) sadece kendi mailini açmak için kullanıyon :)

Yok ya cidden ben kimseye yapmıom :D[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lexius, 03 Temmuz 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
bu dipfriz gibi bişi mi tak die donduruyo mu yoksa serin mi tutuyo :P

Serin tutuyo :-P ama bazen dondurabiliyo da ayarı ii yapman lazım :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...