Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

upgrade +6

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ark lar ben kendi upg yöntemimi anlatıcam size ne kadar doğru veya yanlıi bilemiycem yanlız ben bu yöntemi kullanıyorum 1-2 item yaktım bu yöntemle şimdiye kadar neyse örneğin elinizde shard olsun diyelim hiç tırsmadan shard ı anvile koyun nus la gömün çat +2 bi daha durmadan hemen nus la basın çat +3 buraya kadar %100 oluyo daha sonra işin zor kısmı +4 yapmak size bişey daha eğer +4 e bus la basarsanız +6 yapmanız zorlaşır +4 e kesinlikle bus koymayın şimdi ben garanti olsun diye cus la ardarda 3 tane fullplate yakarak nus la sharda gömün +4 olur yanlız sakın bu işlemi lag da yada anvilin başında adam varken yapamyın %100 patlıyo çok şanslı olmanız lazım mesela siz ardarda 2 tane fullpalte yaktınız adamın biri girdim araya bişi upg etti yada yaktı siz bastınız sizde yaktınız diyelim shard ı basarsanız shardda yanar onun için araya katiyen hiçkimse girmiycek 3 tane ardarda fullplate yaktıktan sonra basın +4 olurç şimdi işin zor kısmı +5 e ben 4 tane shard +6 yaptım ve +5 e nus la bastım yine 3 tane fullpalte yakarak ama buna herhalde sizin gönülünüz elvermez siz bilirsiniz yine aynı şekilde 3 tane fullplate yakıp nus yada busla basın +5 te olur. şimdi geldik +6 ya +5 yaparsanız +6 yapması çok kolay %100 bus la basın yine 3 tane fullplate yakın isterseniz 4 tane yakın ama bence 3 tane ardarda fullpalte yakmak en iyisi sonra bus la shard a basın alın size +6 shard..[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

1. bardish +5 e kadar nus la bu yöntemle yaparsın.
2. wizard ı yapmakla uğraşmayın wizard bende çok denedim olmuyor gidip 10m(beramustaki fiyatı) e alın emin olun daha çok karlı çıkarsınız. bu yöntemle ii itemları upg. edebilirsiniz.shard,mirage,raptor,iron bow vs.vs..
3. e tabi birazda şans lazım olcak ama dediğim gibi çok az item yaktım bu yöntemle.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Size Yakmadan Upratelemenin Sıralrını Vereyim. Dandkik silahları Upratelemeyin bu bir. Sonra Gelelim Mesela Bir Elexir Stafı Uprateleceksiniz Diyelim, ilk yanına 4 tane normal dagger al sonra da 6 Cursed Uprate Scrol 4 Tane Uprate Scroll 2 Tane Blessed Uprate Scroll 1 Tanede Blessed Elementel Scroll. Bunlar toplam Staff Hariç Scrollar en fazla 7m eder. Şimdi Upratelemeye Başlıyoruz. ilk Önce doğrudan stafı koyun yanınada uprate scroll koyun büüüle +3 kada dvm. sonra dagger koyun bunacada CUS ile Yakıncaya kadar dvm edin. Yaktıktan Sonra Birdaha Stafı koyup Uprate ile +4 yapın. Bundan Sonrası daha kolay. isterseniz uprate scroll ile şansınızı deneyin derim ama patlama riski çok fazla o yüzde BUS ile+5 yapın nerdeyse %90 patlamaz. Şimdi Dagger Patlatın gene sonta gene stafı koyup BUS koyun +6 yapmış olorsunuz. Elementide Koyun bundada Patlama Riski Çok az. Elexir Staf Şuan +1 i en pahalısı 20m Scrollarla Beraber 27m falan oluyor. Şuan Elexir +6/46 element Staff 100m e alıcı Rahat Bulur. Yani Alın Kolay para. Ben Artık parayı Böyle KAzanıyorum.[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

up'ları hep a2 de veya a3 (b2 veya b3,d2...vb.)te yapın genelede kimse olmuyo ve bu arkadaşın taktik hep bilinen bişey önce hüplet sonra gümlet misali önce harca 3-5 dandik fpyi sonra basın gerçek up malzemenize...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlatılan hiçbir taktiğe inanmıyorum,olay tamamen şans bence ...ha belki gerçekten işe yarıyordur ama ben de işe yaramadı hiçbiri. bildiğim tek taktik vardır,o da nusla çok rahat +5 yapabildiğim ...arka arkaya çat çat +5 yapıyorum silahı. ama kullandığım nus'lar hep abyss gemden düşen nuslar .

ve genellikle satılan bus,bes gibi scrolları almıyorum. onu da monsterlardan düşenler ile kullanıyorum . ( genellikle apos partilerinden düşüyor, uzun süre kestikten sonra )

bu taktikle +6 yapabiliyorum .

taktiğim şu : +1den 2ye elemental basıyorum, +6ya kadar da nus. çoğunlukla işe yarıyor. ama siz siz olun bu taktiği kullanmayın. en azından dediklerime güvenerek kullanmayın. daha sonra " +5 viperımı +6 yaparken yaktım ! siteyim vereceğin taktiği " demeyin .

ha bir de, sadece şans işi olduğuna inanıyorum up olayının. ( zorlanmadan +8 yapanların var olduğu söyleniyor, beni ilgilendirmez )

aziz nesin'in dediği gibi : şanssız insan için %1 bile %100 demektir ...[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : LéSath
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğini yaptım ama ıron crosbow pıssss oldu...!!!!

3 deil 4 tane fp patalttım a2de ancak yinede patladı,ıcb...:(
Keşke +6 yapmaya çalışmasaydım:(
Bence bunda şans faktörüde var ve ben hiç şanslı deilim:(cmpleti up yaparken +3te patlatan tek insan benim heralde hemde nusla....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 03 Temmuz 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
ya alakası yok işte çatlıyoda patlıyo silahlar armorlar taktik maktik yooook

BEncede böle kardeş taktik maktik yok şans faktörü lazım...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

en iyisi hiçbir taktiğe güvenmemek :D
said:
KoRn3RoTh, 03 Temmuz 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
said:
rockncoke, 03 Temmuz 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
ya alakası yok işte çatlıyoda patlıyo silahlar armorlar taktik maktik yooook

BEncede böle kardeş taktik maktik yok şans faktörü lazım...
[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : LéSath
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...