Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dün gece Ares1'de

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Dün gece Ares1'de, CZ ye gitmek üzere idim, __NaKeD__ gibilerinden birinden PM aldım, diyalog aynen 3 satırda sona erdi.

şahıs-Hi im adim
şahıs-hi im admin
ben- So what?

Bu tavırdan sonra sonra CZ ye gittim geldim derken 1 saat oldu, yine aynı kişi beni pianada yakaladı,

-i have some hack and dupe tools, if u want i can help you... falan filan tam hatırlayamıyom şimdi yani hack dupe işlerinden bahsetti derken cevabı kodum
-go finger yourself

Tekrar CZ ye geçtim, 1 saat sonra tekrar geri geldiğimde yine aynı adam yakaladı beni, tam ben hasbünallaaahh falan derken adam ne yazsa beğenirsiniz?

-hi can u give me 350k for buy NP

ben tabi yerlerde, böyle çıtır bi anıyı sizlen paylaşayım dedim. Be carefull guyyssss, uyhh
:rock:[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

Sosyal ağlarda paylaş

Güzelmiş
Bu dediğin kişinin charı dişi mi?
Dişiyse priest mı?
Ben sanırım bu dediğinden bi kaç parça mal almıştım da :D ucuz kelepir gob. eheh[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

aynı dingil kişi bana da geldi

eslant gate de elimde ki sword of deathi istedi, gerekçe olarak da silahı +7 yapabilecek bir hack programı olduğunu gösterdi.

dandik bir silah verdim eline, yap bakiym +7 dedim, sadece unique itemleri +7 yapabiliyom dedi .

"kardeş bi siktirip gider misin çok rica edecem, görmiyim seni bi daha etrafımda" dedim. silahımı istemeye devam etti ..

nicki _NaKed_ . Fenerbahçe isimli bir klanda . ola ki arena da falan yakalarsanız affetmeyin çakın ağzına iki dene :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 02 Temmuz 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
Güzelmiş
Bu dediğin kişinin charı dişi mi?
Dişiyse priest mı?
Ben sanırım bu dediğinden bi kaç parça mal almıştım da :D ucuz kelepir gob. eheh

evet dişi priest. chitin set var üstünde. elinde de kalkan vardı sanırım hatırlamıyorum. ama klanı _FENERBAHCE_ idi .

zaten ordan düzgün bi adamla karşılaşmadım. cz de apos partisine almadık diye ana avrat dümdüz giden bir liderleri var :)

[Bu mesaj Destruction tarafından 03 Temmuz 2005 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 02 Temmuz 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
muhahaha nasıl adam o ya hem admin hemde para istiyo .ama böleleride olmassa oyunun tadı çıkmıyo be abi

aslında böyleleri olmasa hayat daha güzel olacak :D[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : LéSath
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...