Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 60 warrior nasıl NP kasar

demirhanXXL

Öne çıkan mesajlar

iyi İtem olmadan teke tek sadece mage alırsın. Battle prist olan yerlere pek yaklaşma. hep bi pristla gez. belki ozman...

edit: TAbi teke tek sadece lvl 60 adamlardan bahsediyorum düşük lvlları alırsın hepsini teke tekte.
[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 28 Haziran 2005 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kolay yolu war invasion olursa we crsitalı kırarlarsa yat onun altına..2000 np seni bekliyo :)) yada bowlun sakin zamanlarında çıkan rioteleri öldür(yanında bol miktar mana ve heal pot olsun ama)25 np herbir riote :) birde diger yol ise ful item yapıp bodozlama herkese dalmak

[Bu mesaj nix tarafından 28 Haziran 2005 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
S_o_u_L, 28 Haziran 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
aman bug abuse yapma da nasıl kasarsan kas :))

:Dherkez yapıyo onu bi ben yapamadım dc oluyom:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten debuf ta olmasa warior u bu oyunda durduracak çok az şey kalıyo ben beramustayım bi tek hitme_baby1 den kaçıyom kaçmasamda ölüyom zatti 50 np zarar ama gecen sadece debuf attı 1v1 de alıyodum az daa parazite atmadı (hitme lvl 63 b.p söliimde :))[signature][hline]nick:Nix_
lvl :60 blade master
clan:clan mlan yog
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben tamir ederim sen sıkma canını ya korkuyom arkadastan emanet bi item aldım sadece tek item bile yeterli hacklenmem için hele beramusta bu gece geeri verimde kurtulam ha item ne
İRON NECKLACE :))[signature][hline]nick:Nix_
lvl :60 blade master
clan:clan mlan yog
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

PK için illa ki Item gerekmiyor..

bi zamanlar üzerimde

chitin set +6/10
yüzük +7
earring+6
belt +7
elde raptor +6
AP:1700 civarıydı
HP:3290

Nasıl NP kasıyodum?
1 tane level 60 debuffer kafalanır. 2 kişilik party oluşturulur. CZ ye çıkılır. 14 saat CZ yapılır... NP kasılır.. Bosslar kesilir...
Itemlar düşürülür...
bi gerçek var ki Warrior, üstteki itemlarla solo yapamaz...

Hazır warriordan konu açıldı. Bi de HP ve Soul pot kullanımına dikkat edin... HP potları, combat dayken Spam şekilde kullanın. Acımayın... Gözünüz daima sol üstdeki HP bar ve mana bar da olsun. Olaya alıştıktan sonra 2v1 çok rahat yaparsınız.

2 warrior 1 assassin kovaladığımı bilirm...

Bu da hacklendiğim için KOranking forumuna bildirmiştim durumu.. Hawk nickli bi oyuncunun yazdıkları

"murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time."[signature][hline]-Goddamn it Leeroy, u r stupid as hell
-At least I ain't chicken.
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza abi saygılar aresteyken provake konusunda çok yardımın oldu :)) şu an ben beramustayım saglam item oldumu solo oluyo sorun rakip solo deil :) ben de su an +7/70 raptor ful +7/12 chtn iron necklace +9 earing diamond dual up 1900 kusur gördügüm herkese dalıyom b.p ler tek sorun onlarda olmasa :)) bowl en guzeli hem np hemde bos olayı mesela dun 3 saat bowlda dolaştım 600np yaptım ve bi shaula bi lesath kestim shaula bişi wermedi ama lesath tam bi elixr çıktı ...

not.. Fatih bey kusura bakmayın dün benim arkadas bişiler yazmış forum açıktı o sırada arkadas hack mack olaylarını karıştırmış sizi uzmus biraz onun vede kendim adına özür diler saygılarımı sunar buyuklerin ellerinde ..yok biraz abartılı oldu :)) kusura bakma hemen forum şifremi deişiyom..
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde bütün oyuncuların inventorysinde,
Spear def, dagger def, sword def helmet, bot veya gauntlet'i olması lazım. (taliadan hiç bahsetmiyorum. Zaten kendisi oyunun büyük nimetlerinden bi tanesi)

eğer BP nin teki seni sıkıştırırsa, ilk olarak sword def helmeti takıcaksın. Sonra allah ne verdiyse girişiceksin. Baktın çok çok düşük dmg veriyosun anında acid potion kullanıcaksın (yüksek ihtimalle spear talia giyiyordur. Veya spear def veren priest armor giyiyordur. Zaten BP lerin level 1 armorlarının Durabilitysi çok düşük olduğu için anında patlar. Ha ben uğraşmak istemiyorum, elimde giga +7 var diyosan da silahını değiştirip onunla girişiceksin, böylece elemanın spear def'lerin hiç bi anlamı kalmıcak.) Tormentliyken BP lerle 1v1 yapıyodum ama parasite attığı zaman kaçarım. Sen de kaç :)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı benim gibisin bende 100 hp gitse bile icerdim 1v1 2v1 gibi kapışmalarsa pota basardım aralıksız spam yani adam 20 vururdu ona bile icerdim acımak yok yani günde 500 600 pot icerdim ama 5k np kasardım simdi bir provokerim :D gecti o donemler[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...