Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Serverim Diez

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

said:
Tribula_IV_, 28 Haziran 2005 09:23 tarihinde demiş ki:
kım bu dıez e gecenler abı hasmez ztn dıez de deılmıydın kım gectı dıez e baska?

dieze geçtim demiyorum ki zaten diezdeyim.

bu arada lunarda nymi gördük hadi dalim dedim bi baktım arkadan 3 kişi geliyo aynen topukladım baktım bizdende 3 kişi geliyo direk nym e odaklandık. redball yaptık pot çekip townladı. tıraaaaşşşşşşşş diyoruz yani o shellere.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bendeki itemleri rüyanda göremessin be hasmez ki.Ben arkamda 2 tane battle priestle ki 2 tane okcu 2 tane assasin 4 tane mage ile dolasmadım.+ Benki kimsenin basaramadıgı bir olayı yaptım git web sitesine "The_Only" clanına bak ondan sonra konus ki bu clan acılalı 4 gün oldu.

411 denilen adamın ne oldugunuda gorduk macrocu + orc larda bir tane delikanlı adamda yok bunada ınanıyorum.[signature][hline]Nick : Nym
Class : Blade Master
Clan : The_Only (Leader)
NP : 21xxx
Baş Düşman : 411 and Wyntr (HEP KACIOLAR)
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Teke Tekte Oldurduklerım : Roguenler,_Rebelde_,GhostFace,Abyss,anyone
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada soyleyim sembolude arkadasların isteği uzerıne clandaki Ares clanındaki Fire clanın sembolunu aldık.Kimse hırsız felan demesin alırken Black_knight ile gorustum oda town a soracagım dedi ve oradanda diez de bizim sembolumuz neden olmasın demişler ve izin verdiler.Simdiden tesekkurler.[signature][hline]Nick : Nym
NP : 22xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Ne başarı ne başarı sanki 4 gunde 61 char yapıp 144k+ np kastında konuşuyon hazıra kondugun besbelli o üzerindeki teimların hepsinide inş. legal yollarlarla hakkınla almıssındır clanınızdaki bi ark bizim kafede pekde ole kası yapmısa benzemiyosun ama herneyse hayırlısı...[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

teufel bir zamanlar UO bolumunun agzına boyle sıctılar.Sımdı sırada KO mu.2-3 Dengesiz adamın sayesinde yapmayın bunu.Cekemiyorsan kıskanmıcaksın.Tamam mı?O arkadasın kımsede gel nıckını soyle.Begenmeyen cıkar clandan tamam mı?Ben atıp tutmadım kımseye sunu vericem edicem ya varsa verdim yada gidip aldım yada bekle dedim.Hergün DM partisi crimson berserker partisi var.Sen soyle yapan clan kactane kaldı.

Itemlerime gelince hepsi parası ile alınmıs itemdir OK.

Not : Vericem diyipte kandıranlarıda tanıyoruz.Sımdı cıkıp konusamıyorlar...(ARES SERVERI ICIN GECERLI)[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

Nym kardeşim ben tutupta sana ilegal yollarla aldın demedim ki sadece fikrimi soledim hem seni kıskandıgım fln yok niye kıskanıyım kıskanılacak bi durumda yok ortada ben sana genede soyluyorum sadece kendi fikrim bu gordugum kadarıyla o senin giydigin ve dagıttın itemlar ve artık kasıtıgn paralar 4 gunde kasılcak bi mebla deil besbelli hazırdan bi arkında almıssın yani yada vs. vs. ama tutupda kıskanma 4 gunde yaptık deme bana hangi ara lvl kastın hangi ara np kastın hangi ara item cıkardın hic uyumadın mı yemek yemedin mi robotmusun sen?[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bu charıda parası ile maradon da satın aldım.Itemlerime gelince bir arkadasım oyunu bıraktı onun warrior setlerini felan aldım + Hergün birşeyler kesmekteyiz.Bunuda clanla paylasmaktayızda ben orada 4 günde item yaptım yazdıgımı sanmıyorum[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

yeni serverım diez yazıyor baslıkta ben mi yalnıs okuyorum?yani neyse uzatmaya gerek yok ama unutma clanı kuran herseyi yapan sen deilsin klanında sağlam ve diezin basından beri oynayan adamlar var ben sadece onu soylemek istedim 214k da ole 0 dan 4 gunde kasılmaz bence ama clanınız guzel ona bisi demiyorum ama biraz daha az konus lutfen oyundaki sakinligini forumlarada yansıt[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 28 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
Itemlerime gelince hepsi parası ile alınmıs itemdir OK.

belli belli. uo bölümünüde senin gibi aklı ve bilgisiyle degilde itemıyla hava atmak isteyenler rezil etmiştir. sonuçta dupeta gelir bu mantıktan hackte gelir her bi yol gelir. bizim itemlarımız el emegi göz nuru. 1 tane 3kagıtla alınmış item yoktur. asıl olan oyunculuk.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

her yerde lamer var onu sorun yapmayın kendinize hem benim paticikteki acc ım ole bi kac aylık deil kayıt tarihine bakın yani uo yuda gordum burda knightı da goruyorum 2sindede sorun yasamadım arada bole tartısmalar cıkarki knight online oyunu buglarıyla ve newbie gmleriyle aşmış bi oyun burda hersey mubah hersey beklenir yani[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

:d lem ne gerek var oyun lem bu bu kdr hırs!!!! NEYSE AYRICA ADAM SENİ PAso kesiyomuş... yani kaçtığı yok ssden anlaşılırsa:)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 28 Haziran 2005 20:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pr0ddan np transferi yapmayan kalmadı galiba. hizdan tut ulkucu_hareket e kadar herkes np transferi yaptı heriften. bende bitane açiim np parası + 1m aliim bütün gün yaptırim bari.

hea bu arada o kadar çok ölüyosun ki harddiskte yer kalmicak bu gidişle ssler için.

[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 28 Haziran 2005 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 28 Haziran 2005 18:21 tarihinde demiş ki:
Sen bendeki itemleri rüyanda göremessin be hasmez ki.Ben arkamda 2 tane battle priestle ki 2 tane okcu 2 tane assasin 4 tane mage ile dolasmadım.+ Benki kimsenin basaramadıgı bir olayı yaptım git web sitesine "The_Only" clanına bak ondan sonra konus ki bu clan acılalı 4 gün oldu.

411 denilen adamın ne oldugunuda gorduk macrocu + orc larda bir tane delikanlı adamda yok bunada ınanıyorum.

yürü be kim tutar seni.
bu ne saçmalık ya; orc larda delikanlı adam yok :)
sen beni güldürdün allahta anvil de bol şans versin sana..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada ikinizde tanınmamda
senin manan full olsa 2280
ve resimde 1539
demekki 2 sd artı 1 adette tuşlarına bakarak ya cleave yada leg cut kullanmışsın
1-altta yazan failed lara bakarak
sadece bu kadar attack vererek bi rogue u solo öldüremezsin.
2-ac siz olduğuna göre rogue arkadaş hafif canını acıtırdı ama senin hp de azalma yok.zaten sende soul pot kullanıyorsun resimde
3-party de lvl 67 warrior var

e izin verde hafiften üzün be rogue u :)
dedektif gördüm kendimi :)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...