Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seviye Tespit Hedesi(Delirmi$ olmali bunlar.)

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

said:
Sintisyzer, 24 June 2003 17:09 tarihinde demiş ki:
gir lan biyerinmi eksilir[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...

Girdim bir$eye ama ciktigimda asil girenin hangimiz oldugu konusunda $uphelerim olu$tu baya..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 June 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
Sirf embesillerle ayni sinifta olmamak icin girdigim, dersanelerin bu abuk sinavlarini toptan kiniyorum.

*! kIn *[hline]tHe Original fi$h®

[Bu mesaj -Wissy tarafından 24 June 2003 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]

diger ogrencilere gore biraz daha az zeki olan insanlara embesil demeye hakkin yok. Bu benim tutup sana embesil dememle ayni kapiya cikar.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

E kardeşim nasıl sınıflandırma yapacaklar o zaman? Dershane nedir derslere ilaveten takviyedir adam senin ne bilip bilmediğini anlamadan nasıl takviye yapsın sana? Birbirine benzer seviyede olanları aynı sınıflara alıyorlar her seviyeye göre de yapılan takviye farklı oluyor.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 June 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
Sirf embesillerle ayni sinifta olmamak icin girdigim, dersanelerin bu abuk sinavlarini toptan kiniyorum.

*! kIn *[hline]tHe Original fi$h®

[Bu mesaj -Wissy tarafından 24 June 2003 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Evladım dersanede ikiyemi ayırıyolar embesiller ve embesil olmayanlar diye(hani bu lafta hoşuma gitmedi ama) bi sürü kategori var mesala (bilmem durumun nedir ama) orta derecedeki bi öğrenciyi en üst sınıfa koysalar çocuk ağlar (ben sınıf atladımda şaşırmıştım bu adamlar nası bi azimle test çözüyo diye) imkansız yetişemez bir sürü kategori var ve bu seviyelere gelecek öğrencileri yerleştirmenin tek yoluda seviye tespit sınavlarıdır. Bence gayet gerekli birşey[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
The Two Tears
Threads of Fate

Sosyal ağlarda paylaş

"Embesil" lafi icin daha once ozur diledim zaten.Yanli$ bir nitelendirme oldu.

Ama bu sinavlarda gereksiz bence.Herkese ayni $eyleri ogretmeyecekler mi?
Yani en iyi sinif ve en kotu sinif diye ayirdiklari siniflarda farkli $eyler mi ogretilecek?Birinde mufredat tamamlanmayacak mi?

Ayrica okudugum okul vaktiyle Anadolu Lisesi Sinavlarinda falan yaptigim derece belliyken boyle bir seviye tespit sinavina girmek ho$uma gitmedi.Hele yillardir gormedigim konulardan sinav olmak kastiriyor..[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Dershane okul değildir adam sana birşey öğretmez, zaten bilmiş olduğun şeyi ilerletmeni sağlar. Eğer düşük seviye bir sınıftaysan --ki bu da o konuları bilmediğin anlamına gelir-- o zaman biraz anlatır sonra yine soru çözmeye başlar. Dershaneye konu öğrenmek için gidilmez, okula niye gidiyoruz o zaman.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 June 2003 18:07 tarihinde demiş ki:
"Embesil" lafi icin daha once ozur diledim zaten.Yanli$ bir nitelendirme oldu.

Ama bu sinavlarda gereksiz bence.Herkese ayni $eyleri ogretmeyecekler mi?
Yani en iyi sinif ve en kotu sinif diye ayirdiklari siniflarda farkli $eyler mi ogretilecek?Birinde mufredat tamamlanmayacak mi?

Ayrica okudugum okul vaktiyle Anadolu Lisesi Sinavlarinda falan yaptigim derece belliyken boyle bir seviye tespit sinavina girmek ho$uma gitmedi.Hele yillardir gormedigim konulardan sinav olmak kastiriyor..[hline]tHe Original fi$h®

Dediğim gibi her öğrencinin kapasitesi, çalışma temposu vs sine göre o öğrencinin dersi takip etme hızı ve derse verdiği dikkatda değişiyor. Hiö farkettinmi bilmem ama en alt sınıflarla en üst sınıfların sene sonuna doğru yaptıkları konular ve bulundukları yer arasında uçurum kadar fark oluyor ve çok iyi bir öğrenciyi alt seviyede bir sınıfa koyarsan o adam o sınıfta resmen sıkılır çünkü o sınıf çok daha yavaş ilerliyor. Ve o adamı öyle bir sınıfa koymak o adamın dershaneden en üst seviyede yararlanmasına engel olur ve kendisinide haksızlık yapılmış olur. Alt seviyedeki bir öğrenciyi en üst sınıfa koymak ise o sınıfın temposun düşürür (yada öğrencinin çk geride kalmasına sebep olur) çünkü o sınıftaki öğrenciler bi kerede anlarken o adam 2-3 kerede anlar ve oo bi derste 45 soru çözebilirse diğerleri 90 soru çözer.
Ayrıca merak etme senle beraber giren her insan yıllardır o konuları görmedi :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
The Two Tears
Threads of Fate

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 June 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
"Embesil" lafi anlik bir sinirle soylenmi$ bir$ey.Yanli$ bir benzetme oldu ozur diliyorum.
Ama burada "Bana gore de sen embesilsin o zaman" diyen ki$iye de soyleyeyim beni duzeyinde gorebilmesi icin gidip Ay'da okumasi lazim.Dedigini bilsin..[hline]tHe Original fi$h®

Seviyen ortada ayrica ben sana embesil demedim.senin yaptiginla sana embesil demem es degerdir dedim.
sana bi nasihat
mutevazi ol...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 24 June 2003 18:52 tarihinde demiş ki:
Pek dersane tecrubem yok.7 senedir gitmiyorum.Ama yinede bu sistem ho$uma gitmedi.Seviyemi hic i$lemedigim konulardan cikan sorulara bagli olarak tespit etmeleri ho$ degil.(Ben yine oldukca iyi yaptim ama gorecez..)[hline]tHe Original fi$h®

bi konuyu 1 anlatista anlayan adam var 10 anlatista anlamayan adam var. bunlarin ikisini ayni sinifa koyarsan ikisinede ogretmek zorunda oldugun icin zeki cocuga yazik olur.
tembel cocukda sinifa uyum saglayamaz.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 24 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
Ben bizim okulda düzenlenen seviye tespit sınavında isim yerine Apache kodlamıştım.Arkadaşta Comanche kodlamıştı,puan fişleri gelmedi bize.[hline]Yumuşatma eklerine hayır.
Biz AntiPatik'iz.UltimaTR

Ahahah biz eskiden dershane sınavlarında nbl daki tittle ları yazardık isim sonuna :)
Baran Tansu The GrandMaster Fencer hocanın okuyus direk bole idi yannız grandmaster fencer direk yazıldıgı gibi ark de gm mage yazmıstı onu da ole okudu adam kopmustuk :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...