Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sufer Skeç.. [Şahan Gökbakar]

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

tiksinme sebebiniz nedir yani? sevmessin skeçlerini komik bulmazsın tipi itici gelir neyse de. tiksinme neden? belki begenmiyorsunuz esprilerini ama alanındaki (anti medya) en başarılı komedyen oldugu acık. hayır şu soru geliyo aklıma. bu adam popüler oldug icin mi sevmiyorsunuz ne? belkide hiçkimse bilmese ama sadece sevmeyenler bilse komik gelicekti onlara. hani onlara özel bişey ya. tiksinmekten bunu anlarım ben.[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

Sosyal ağlarda paylaş

Herkese hitap eden bir adam değil.Bu yüzden seveni de sevmeyeni de bol.
Zagadaki skeçleri izlemektense Şahanı izlemeyi tercih ediyorum.[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pentotal, 19 Haziran 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Levent Kirca,Hamdi Alkan gibi gereksizliklerden sonra gercekten ozenilerek yapilmis bir komedi programi görmek güzel.2. sezona bomba gibi donecek.

gereksiz diyemem ancak genel olarak dusuncelerim bu yonde ,merakla ikinci sezonu bekliyorum[signature][hline]film arsivi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mix, 19 Haziran 2005 15:00 tarihinde demiş ki:en başarılı komedyen oldugu acık

''Cem yılmaz'',''Ata Demirer'' bu ikisi yeter bu adamları sevmeyen tanımadım şu ana kadar... ben o adamın espirilerinide kendisinide... sevenide sevmiyorum :P[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
Sosyal ağlarda paylaş

2sininde stand-uplarına gittim Cem yılmaz 5 senedir aynı esprileri yapıyor, Ata demirere nedense gülemiyorum tipi dışında komik bir yönü yok bence(ama Avrupa yakasındaki rolüne lafım yok orda çok başarılı)
Şahan zaten stand-up çı değil nasıl aralarında karşılaştırma yapabiliyorsunuz onu anlamadım?[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev, 20 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
Ne biliyim gülmüyorum ya... Kültür farklılığı var galiba. Bana çok cıvık geliyor...

'Kültür farklılığı ' cok ilgi cekici ..kulturunu ve seni farkli kilan ozelliklerini bizlerle paylasirsan ornek alacak cok insan olacaktir.kultur sence' ben cok zekiyim,parayi iki saklabanlik yaparak kırdım' diyen elemanlarin aktardiklarimi yada ne bileyim guzel bir kadinin yakisikli bir erkegin yada elit beyaz bir turkun endami mi; ne kultur paylasirsan bizlerinde ogrenmesinde yardimci olursun[signature][hline]film arsivi
Sosyal ağlarda paylaş

adam ailesi ve çevresinin doğrultusunda neyin komik neyin olmadığını öğrenmiş ben ise kendi ailem ve çevrem doğrultusunda neyin komik olup olmadığını öğrendiğim için adamın insanları güldüreceğini düşündüğü şeylere gülemiyorum. Çünkü bana komik gelmiyor....[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev, 20 Haziran 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
adam ailesi ve çevresinin doğrultusunda neyin komik neyin olmadığını öğrenmiş ben ise kendi ailem ve çevrem doğrultusunda neyin komik olup olmadığını öğrendiğim için adamın insanları güldüreceğini düşündüğü şeylere gülemiyorum. Çünkü bana komik gelmiyor....

Önünde eğilin arkadaşlar..
Neyin komik olup olmadığını öğreniyorsun demek buda ilginç. "Yavrum bak bu komik gül" "Evladım sakın gülme hiç komik değildi" şeklindemi öğrettiler sana ?

Sevmiyorsan sevmiyorsundur bunu belirtirsin olur biter, insanlardan farklı düşünmek için sevmiyorum dersen o zaman sorun sendedir sanırım.

Bu çizgide giderse şahan sevenleri çok daha fazla artacaktır,cem yılmaz gibi iğrenç denebilecek esprilerden sonra gülen biri olmaz inşallah (Tv'de ne zaman görsek aynı).[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary

[Bu mesaj huntercik tarafından 20 Haziran 2005 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Begenmeyebılırısn sana hıtap etmeyebılır (kultur farklılıgı lol) ama bu şahan'ın yeteneginin olmadıgı anlamına kesınlıkle gelmez başlı başına bi kabiliyet cunku. Ayrıca yaptıgı skecler turkıye ortalamasına gore gercekten çok çok yüksek kalıyor.

Ha bu arada:
said:
Dev, 20 Haziran 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
adam ailesi ve çevresinin doğrultusunda neyin komik neyin olmadığını öğrenmiş ben ise kendi ailem ve çevrem doğrultusunda neyin komik olup olmadığını öğrendiğim için adamın insanları güldüreceğini düşündüğü şeylere gülemiyorum. Çünkü bana komik gelmiyor....

Çok güldüm buna.
Demek sana ailen ve çevren bak buna guleceksın ama buna sakın gulmeyeceksın hatta nefret edercesine tiskineceksin diye telkinlerde bulunmuş vay vay vaay..

Gün geçmiyorki yeni bir gariplik yaşanmasın sevgılı segırcıler...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk tarafından 20 Haziran 2005 13:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
disi yakarıs diye bi skeci var onu nerden indirebilirim bilen var mı?
bu kadın programlarının anlatıldıgı:P indirmem lazım mutlaka ya[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...