Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boss dmglarında bi hata mı var??

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

said:
Armas2, 30 Haziran 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Ya öle belli deil bu hq. Samma sq dan falan zor. Çok uyuz oluyom hq ya. Bi de şöle bişey var. Hq yu tek başına 1 archerın 1 priestle kestiğini gördüm. Priest lvl 60 debuffer healerdı. Yani adam 960 healerla solo yapıyo.
Hrrrrr gıcığım hq ya.

60+ duffer : massive+torment+parasite
bayagi bir etkili, 960 heal ile yaparsin solo ama arada bircok kez pot icersin. archer'a 800-1200 arasi vurabiliyor cunku. bazen hayvanlasiyor moblar, golem 400-500 vururken bana arada 850 patlatiyor bi tane. hatta bi kere 800 hemen ardindan 700 vurdu ki birisi mi daldi felan dedim (cz).

bence hic solo yapcam etcem diye riske girmeye, kasmaya gerek yok. fazla priest goz cikarmaz :D[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

kendi deneyimime göre bi sıralama yapacak olursam;

Troll King > Talos > Harpy Queen > Snake Queen > Samma > Deruvish Founder > Dragon Tooth > Bach > Attila (Acer, Attros (bowl mob) ) > Duke > Bishop > Javana > Shaula (Lesath) > Bone Collector > Lycaon > Lupus > Lobo > Antares > Hyde > Kakaururkruakekekeuerke

unuttuğum varsa ekleyiverin sırayı düzeltiriz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 30 Haziran 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
kendi deneyimime göre bi sıralama yapacak olursam;

Troll King > Talos > Harpy Queen > Snake Queen > Samma > Deruvish Founder > Dragon Tooth > Bach > Attila (Acer, Attros (bowl mob) ) > Duke > Bishop > Javana > Shaula (Lesath) > Bone Collector > Lycaon > Lupus > Lobo > Antares > Hyde > Kakaururkruakekekeuerke

unuttuğum varsa ekleyiverin sırayı düzeltiriz. :)

estagfurullah hocam, sen unutcan biz duzeltcez olacak is mi ahaha :D[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 30 Haziran 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
said:
Armas2, 30 Haziran 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Ya öle belli deil bu hq. Samma sq dan falan zor. Çok uyuz oluyom hq ya. Bi de şöle bişey var. Hq yu tek başına 1 archerın 1 priestle kestiğini gördüm. Priest lvl 60 debuffer healerdı. Yani adam 960 healerla solo yapıyo.
Hrrrrr gıcığım hq ya.

60+ duffer : massive+torment+parasite
bayagi bir etkili, 960 heal ile yaparsin solo ama arada bircok kez pot icersin. archer'a 800-1200 arasi vurabiliyor cunku. bazen hayvanlasiyor moblar, golem 400-500 vururken bana arada 850 patlatiyor bi tane. hatta bi kere 800 hemen ardindan 700 vurdu ki birisi mi daldi felan dedim (cz).

bence hic solo yapcam etcem diye riske girmeye, kasmaya gerek yok. fazla priest goz cikarmaz :D

Adam pot içiyodu tabi ve arada sırada kaçıyodu. Priest yokluğundan 1 tane kesiyodu. Tabiki 2 healer varsa tercihimizdir :D[signature][hline]Nation: Elmorad
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...