Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para para sc craft alc yardim

Gladric

Öne çıkan mesajlar

simdi sorun su fiyat! yakin zamanda yaptirmis olan varsa
elimde olan 99 af set e sc ve alc ile bisiler eklicem vs stat skill resist caplicem bu bir set elimde sadece sc ve alc + iki tane jambiya bi tane sabre 100 qual ve onun sc ve alc i + olarak bi tanede yeni 100 qual chain set ve onun sc ve alc i ne kadara patlar??? tahmini fiyat verebilecek biri?[hline]Us Kay Server -=Merc=-

[Bu mesaj Gladric tarafından 22 June 2003 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ikisinin de sc ve alchemysy aynı paraya gelir assa yukari
sadece 100qua set daha fazla stat tuttabildigi icin biraz daha pahalşi gemler kullanirsin o kadar

tam ne kadar tutacapı daha çok ormorunu +kac imbue ettireceğine bağlı
+5 denetirsen gemler en aşşa 99qu olmalı
+2 olacaksa ne olursa olsun olur
ona göre oranlarsın

1-2 P ye çıkarırsın en fazla[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

100 quality silah ve armor yapmak 1000+ bir crafter için tamamen şansa bağlı.

Base %2 şans var deniyor her deneme için ama bu her zaman geçerli değil

WC olarak silahlardan bahsedeceğim.
Jambiya, long dirk, guarded rapier, sabre en çok talep edilen silahlar albionda
Bunların base costu 200 gold + 50 gold/deneme
silah çeşidine göre 3-5 gold fark ediyor ama ben öyle ince hesap yapmadığım için 50/deneme hesabını kullanıyorum

Sorun MP i kaç deneme de yapacağın, benim 1 denemede de yaptığım oldu, 120 denemede yapamadığım da. Adamın biri 250. denemede yapmış mesela vnboards da okudum.
250x50=12.5 plat

Ortalamaya vurursak 1 mp sword = 2.5-3 plat tutuyor yani ilk başta bu parayı gözden çıkarın, garantisi olmadığını da bilin ve daha ucuza yaptırabilirseniz de sevinin.

MP Chain/plate armor ise başka bir olay, onların deneme costları daha yuksek ama MP uretme şansı aynı dolayısıyla daha fazla para vermeniz gerekiyor. Bir MP set için 20-25 plat ayırmanız gerekiyor kenara

Alc ise; ablavative proc yaptırmak yaklaşık 250/item tutuyor
yani 6 parça zırh, 2 kılıç yaklaşık 2 plat eder

SC ise gem kalitesine göre değişir, o da yaklaşık 2-2.5 plat tutar bütün set için
Sosyal ağlarda paylaş

ok o zaman su anda 100 qaul iki silahi yaptiricam sanirim ve elimde bulunan 99 qual setle beraber sc ve alc yapacagim fakat sorunum surda alc hakkinda nerdeyse hic bilgim yok birileri aciklayabilirmi ne tur defansiv proclar eklenebiliyo armorlara ve silahlara ne onerirsiniz ayrintili bi aciklama gerekcek sanirim ne ne ise yariyo vs bilmeden bi ise kalkismak istemiyorum[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...