Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birazcık çüş demek lazım

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

adam google dan adsense yapmıs işte oradan da para kazanacak ki :)

gerci bunu kırmak cok kolay bi net monitor ile kullanıcı adını şifresini alabilir ve sömürebilirsiniz ama biz uslu cocuklarız yapmayız :) bze bulesi de yeter değil mi?[signature][hline]karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 26 Haziran 2005 02:10 tarihinde demiş ki:
abi sanki sıklıkla kullandıgınız bişeymiş gibi ufak tefek şeyleri problem etmeyin ya. istedigin numaradan istedigin numaraya beleşe mesaj yolluyosun var mı ötesi yani. 10 dk bekleyiver.

lan maksat abuse yapmak paso asdadsa diye mesaj gondericeksin. Gitmedi zaten mesaj grrr.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uzumlukek, 26 Haziran 2005 02:25 tarihinde demiş ki:
acıkcası bu program beni korkuttu arkada$lar,bununla yapılabilecek $eylerin haddi hesabı yok.

bence kullanırken cok dikkatli olun,insancıl tarafınızın sesini dinleyin.

yalnız ben hala ürküyorum ileride ba$ımıza bi i$ gelir diye :(

nıhahah benim insancıl tarafım uzun zaman önce yokoldu..![signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Cehennem.com'u hackleyen kişi değilmi bu ?[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

Dl. edemiyorum prg'ı link'te sorun var zanledersem.....[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...