Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO server ındaki En iyi Turk oyuncular bildikleriniz hakkında bir test uygulaması

Zero5

Öne çıkan mesajlar

diez_j türk deil koreli. adam kore serverında level 70 priest falan kasmış, haliyle adam oyunu çok iyi biliyor. onu görünce herkes kaçar diye bir olay yok fakat adam oyuncuların %90 ınından daha bilgili dolayısıyla orc ları kesmekte pek sorun yaşamıyor. oyunda bildiğim sin combolarının 3/4 ünü ondan öğrendim, saygı duyarım.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
said:
ladonnatr, 09 Şubat 2005 00:30 tarihinde demiş ki:
diez_J türk müdür yok sa degilmidir

nuriciim o koreli(korea) :)[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-master assasin
server:diez(human)-xgenon(karus)

[Bu mesaj lucifertr tarafından 29 Haziran 2005 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ares: garoff bılınc nefalat aresmajere burıal scream aklıam gelenler murtaza vardı atbıı hacklenmeden once:D
tehlıqe var bobert var tabıı unutmayalım amcam turk aslında ama herkese usa dıo kesın turk ama emın olun
legasy var tabıı unutmayalım
[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 29 Haziran 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben darkness ı tek geçerim son dönem o kadara aştı ve iyi bir oyuncu olduki görünmezken size vurabiliyor hatta vurduktan sonra hala görünmez kalabiliyor ama en çok sevdiğim yanı darkness ın oyunu yiyip bitirmesi kendisinde parasite + malice skilli mevcut cz de parasite + malice yerseniz sadece darkness varsa ortalarda şaşırmayın şimdiden söyleyim......[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 29 Haziran 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
Ben darkness ı tek geçerim son dönem o kadara aştı ve iyi bir oyuncu olduki görünmezken size vurabiliyor hatta vurduktan sonra hala görünmez kalabiliyor ama en çok sevdiğim yanı darkness ın oyunu yiyip bitirmesi kendisinde parasite + malice skilli mevcut cz de parasite + malice yerseniz sadece darkness varsa ortalarda şaşırmayın şimdiden söyleyim......

hakkını vermek lazım görünmeden 3 kişiyi alıyo bravo ayakta alkışlıyorum bide combo programı var oda çok güzel ayda 5dolar[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-master assasin
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

Bobert!!!

TAm bir hayvan(tabiki oynayış ve öldürüş bakımından:))+türk:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 29 Haziran 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
bobert türk mü lan

lol :Dblmiyodun şimdi öğrendin:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi oyuncu benim...

Benden sonra JadeRuyDiaz, Cru3L, blizzard, KASIMPATI_MANYAGI, zetro, kyha, sylvanna, RuneLaFey, Silverpain, DioneysiuS (kesin yanlış yazdım nickini :-p) ve aklıma gelmeyen clanımdaki herkes..

Clanımın haricinde humanlardan kesinlikle AresMajere, :Ronin:, BuRiaL, Murtaza__, FatalBreathe ve özellikle ::FireSoul::

Orklardan kesinlikle Bobert.. İstediği kadar üçüncü parti program kullansın. Debuffer'lerin kime malice-torment attıklarını kesinlikle çok çok iyi takip ediyor ve ne zaman humanlara ks yapacağını çok iyi biliyor. Ayrıca ne zaman town çekeceğinide çok iyi biliyor...

Cz'deki 1 numaralı kuralda etraftyaki holy'lerin kime malice-torment attığını takip etmek bence...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...