Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO server ındaki En iyi Turk oyuncular bildikleriniz hakkında bir test uygulaması

Zero5

Öne çıkan mesajlar

aç bakalım. Yaz olsa ayık gezmem ama kışın pek içmiyorum sıcak bi ortam bulup anca sornada mayışıyorum o ayrı:)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 03 Şubat 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
taam ishte abbyse gelirm ole wuruo tribi yaparm sen kesersin sonra orda yazarm shout seklinde aslanım bee yaparsın edersin kesseler acımaz die yerde yatarkene :D

Söz seni abyss de görürem kesicem sözzzz :D:D:D:D[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

jj vardı hack yedı sanırım arkadasımız 26000 np sı var xig serverında benımde su an da 13000 np var 2 3 kısı daha tanıyorum bukadar np olan turk en ıyı bızlerız sanırım ama ılgınc bı olay daha ben 51 ım ful dex ılk acıldıgında toplamıstık 40 olup np lerı mılletten 6000 falan gerısıde 51 e kadar gıttıgım yolda aldım jj 62 su an lvl lı 3 kısı kol yak mıstık clanı 3 grade yapmıstık oyle dıyım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zero5, 03 Şubat 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
sanırım burdaki arkadaslar daha cok ares diez ve xiegnon dan o zaman ordaki charlardan isimler verelim stelbb hangi server dan ..? assaian mı rouge mu ? ben size asagida sadece diez e ait bir isim listesi veryeim humanlardan oylayalim sonra diger server lara ait listeleri verebilirim. ornegin Adoniste cok kaliteli turk ardaslar var oyunun en iyi assainları var ama kimse onların turk oldugunu bilmiyor kendileri bile :)

diez humans best turks. :))

doru hepsini taniyorum ama priesttr o :)
priest deil

Anthro : new order -mage
Zorenna : new order -assaian
Sexxy : new order - warrior-atack
taurus : new order - warrior
aith : new order - warrior
marlboro : Eternity - assaian
priest : Eternity - cleric
taytay : Furry - warrior
zebani : Furry - assaian
Caesar : Furry - Assaian
yeek : Furry - mage
prograsive: Furry - assaian

bu human ların diez deki en iyi 3 clanının Turk arkadaslari bu arkdaslar isimlerini formlara yazdıgımı bile bilmiyor :) simdilik diez human lar.. :)
[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 03 Şubat 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
said:
Zero5, 03 Şubat 2005 11:36 tarihinde demiş ki:

Anthro : new order -mage
Zorenna : new order -assaian
Sexxy : new order - warrior-atack
taurus : new order - warrior
aith : new order - warrior
marlboro : Eternity - assaian
priest : Eternity - cleric
taytay : Furry - warrior
zebani : Furry - assaian
Caesar : Furry - Assaian
yeek : Furry - mage
prograsive: Furry - assaian

:) Gülerek başlıyorum çünkü hem hoşuma giden hemde gimteyen bi kaç bişi gördüm
Taurus ile sexxy nin türk olduğunu bilmiyodum heleki taurus hiç aklıma gelmezdi ne zaman görsem ingilizce konuşuoduk fakat bi yerden sonra muabbet tıkanıyodu ve bu adam için ne iyi bir yabancı ne zaman görsek slmlaşıoz konuşuoz diyodum Kimseden bu şekilde bir konuşma beklemezken adamla annaşıoduk falan filan
Meğer adam türkmüş... :D
Sexxy nin ise bi ara lycaon staff sattığını gördüm bi baktım 999m Yarım yamalak nie böle yaptıını falan sordum cvp gelmedi hoş bi anı sayılmaz madem satmicaksın neden alt tarafı dandirik 25m lik staff ı 999m e göstererek hava atıyosun neyse
Lans! Lans ise tam bir aşşağılıktır görüp ve bildiklerime göre...
Bencil olduğunu harpylerde oldukça gördüm
Yalancılığını kanıtladım (lvl ini sordum 59 way dedim baya iyisin bi baktım ki aslında o sıralar yeni 50 lerden 55 lere 56 ye gelmiş)Sonrada cz de lvl düştüm böle oldu demezmi bu ne kallavi bi yalandır Bu kadarla kalsa iyi
Human Team de commander olduğum zamanlar msj yolluyordum(herhalde ilk türkçü ve gaz msjlar bu sayede okunmuştur)
Adam sordu bi ara nası yapıyosun die dedim siteye bak orda var ama yok hemen niye sölemiyosun slm vermeye değmessin deyip özeli kapamaz mı bu neyse dedim harpy party lerinden beni attırmalar moradonda kekuri ararken ks yapmak gelip rahatsız etmeler uyarmama rağmen dvm edip anasına bacısan küfür yemeler utanma arlanma duygularını kaybetmeler falan bu kadarla da kalmadı
Xigenonda yannışlıla bunun klanına girmişim
Bilmek isteyip bilmdekleriniz öğrenmek istedikleriniz için şuraya girin falan filan dedi
İhtiyacım yok dedim ben bir çok şeyi biliyorum dedim(ingilizce tabi bunnar)
Tak hızlı hızlı laf sokup bu beni clandan atmasın mı ? lvl 30 atsan nolur atmasan nolur ama iyice sinir etmişti beni adam olmadığını iyice anladım bütünüyle ki bunnar klanda hileciydiler bi ara acaip bi klanları vardı dağıldılar felan biz bunları suçlarken sus pus ses seda çıkarmıyolardı falan
En gıcık olduğum adamdır işte hoş adamdan dahi saymıyorum ya neyse
Diğerleninde bi çoğunu yabancı zannediom çok party yaptık ama deillermiş
Oh be döktüm içimi[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...

[Bu mesaj NosFFeratu tarafından 04 Şubat 2005 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

NosFeratu Sallama LanS cok iyi cocuktur 2 sahibi var suan asıl sahibi oynamıor yeni sahibi cok iyi deil.Eskisi İyiydi.Eskisi Suan Xig Serverindeki LanS LanS level düştü Dogrudur Adamın lvl 59 oda dogru CZ de lvl düştügüde dogru hiç birisi yalan deil bosuna dilini yorma ben bizzat biliyorum dogru soliyor Diez in 2.ci haftasında 56 idi o.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Unholy, 08 Şubat 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
sorma abi nickleri aklımda tutamaz oldum valla. kukry +5 , sb +5 , fp gob armor , +6/10 dex pauldron ve pads var. dexim 179+76 lvlda 45 ama gel görki 1 tane adam alamıyoruz ölmüyor resmen herifler.

Spike olmadan assasin bir hiçdir lvl 55 i beklemelisin bence full plate ve de goblin,kukury gibi saçmalıllarla cz ye gittin ya omg!!![signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ares 'te bildiklerim :
Commander [Sex machine] [El morad]
El Moradian 'lar işte başlıyorum :,
NiL8r : Assasian(master)
::SEXY:: Master Mage
Painkiller (Adam clansız tek basına kollugu yanıyor :D )
Suisuisui (Fire clanından - Attack priest)
Pfil : (Immortal souls - master mage)
HaMeR : (ImmortalSouls - attack priest)
Black_knight (Fire / Master rogue)
Bunların daha tam olarak Cz'de yattıgını gormedim :D[signature][hline]Ares1/2
Nick: Bartholomeos
LvL: 5x
Clan: KniGh†
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Şubat 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
said:
Lord_Unholy, 08 Şubat 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
sorma abi nickleri aklımda tutamaz oldum valla. kukry +5 , sb +5 , fp gob armor , +6/10 dex pauldron ve pads var. dexim 179+76 lvlda 45 ama gel görki 1 tane adam alamıyoruz ölmüyor resmen herifler.

Spike olmadan assasin bir hiçdir lvl 55 i beklemelisin bence full plate ve de goblin,kukury gibi saçmalıllarla cz ye gittin ya omg!!!

sen bide 3 hafta önce gittigimde görücektin omg ı. halfplate goblar elde +3 sb digerinde +5 sb lvlda 39 fln. bide gaza gelip hırs yapmıştım çatır çutur yediler bitirdiler beni gitti tonla xp.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

valla invasion sonrası 3 kere üstüne atladım adamın hiç kaçmadım ama gözüm kara allah için uo mantıgıyla girdigimden dolayı heriflere gebermek xp kaybı ürkütmüyo. daha profesyonel oyuncular belki kaçarlar.

bu adam felaket ama dedikleri kadar var lunarda üstte adını yazdırmıştı geçen hafta warder ı mı yıkmış yada gate keeperı öldürmüş öyle bişeyler .[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

HımSSs. Demek Diez_J Puhahahaahah :) eweth adam cokh saglam ama sunu unuthma Orclardada ghostface scarface War (Bu arada bu saydiklarim turk ) bunlarin yaninda dha saymadigim daha cokh eleman war yani diez_J pekh bi sey ifade ethmiyor..[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

ben bisi duydum ama cok dogrumudur bilemiyorum ama adam türk mü degilmi bilmem bi adam var mıs adı diez_J adam colany ye girdigi zaman bütün orclar kacıyomus böyle olduguna göre bu adam en iyi oyuncudur bu oyunun bana göre bilen varsabu adamın türk olup olmadıgını bana söylesin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...