Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO server ındaki En iyi Turk oyuncular bildikleriniz hakkında bir test uygulaması

Zero5

Öne çıkan mesajlar

ilginc bir konu baslatayim dedim bildiginiz en iyi turk oyuncular kimler KO serverlarındaki bir oylama yapalim dedim bende isim listeleri mevcut.Oyunun ana sitesindede bole bir anket var bizde turkler arasinda yapabilirz diye dusundum.yalniz bu degerlendirmeleri cok iyi oynamalarina levellerine ve karakterlerine gore sıralandıralım.Admin eger isterse ben iyi oyuncuların listelerini KO server larına göre verebilirim.simdilik elimdeki listede ADONİS-ARES-DİEZ-xiegnon var .. bu listeyi beraaber olusturmak istiyorum bildiginiz turk oyuncularin isimlerini human ve orc fark etmez yazarsaniz sevinirim..

hos bir anket olabilir.. :)

NOT : lutfen leveli yuksek iyi oynuyan karakterli adamlar arasından secelim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bildiim iyi oyuncu mesela serdar war steelBB. Oyunda dierlerinin ne kadar ii oldugunu tam bilmem ama benm bahsettigim insan olmak adam olmak bab-ında iilik.Level olarak belki ii olmayabilir ole 60larda falan diildi ama insan olaraklık namına cok iidirçbenm burdan tanıdıgım insanlar arasında onu favori gosteririm.ii diye sormushsun ahanda sana ii biri![signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım burdaki arkadaslar daha cok ares diez ve xiegnon dan o zaman ordaki charlardan isimler verelim stelbb hangi server dan ..? assaian mı rouge mu ? ben size asagida sadece diez e ait bir isim listesi veryeim humanlardan oylayalim sonra diger server lara ait listeleri verebilirim. ornegin Adoniste cok kaliteli turk ardaslar var oyunun en iyi assainları var ama kimse onların turk oldugunu bilmiyor kendileri bile :)

diez humans best turks. :))

Anthro : new order -mage
Zorenna : new order -assaian
Sexxy : new order - warrior-atack
taurus : new order - warrior
aith : new order - warrior
marlboro : Eternity - assaian
priest : Eternity - cleric
taytay : Furry - warrior
zebani : Furry - assaian
Caesar : Furry - Assaian
yeek : Furry - mage
prograsive: Furry - assaian

bu human ların diez deki en iyi 3 clanının Turk arkadaslari bu arkdaslar isimlerini formlara yazdıgımı bile bilmiyor :) simdilik diez human lar.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

taurus benim arktır iyi oyuncu
bilmyorum zebani değilde lans vardı bi aralar bizim clanın lideri one clanı ahaha çok güzeldi bütün harpy slotları bizimdi d1 d2 çok süperdi
taytayda bizim clandaydı yeekde zeboda[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC

[Bu mesaj Gladros tarafından 03 Şubat 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mr problem hangi server dan burda amac zaten iyi oynuyan turkleri belirlemek malesefki bende listede degilim :) sadece diez listesi verdim benim gördügüm oyunu iyi bilen ve oynuyan turklerden olusan bir liste bunun birde orc tarafı var scarface tank aspava diez deki ornekler simdi ben human sectim diye iyi oynuyan orc arkdasları unutmayalım bu arastıırma sadece dieze ozelde degil :) ARES xiegnon da var :)
Sosyal ağlarda paylaş

bak ya lady nasıl da koyuyo elestirisini hemen.Arkadashm beni eklemeyn o listeye.Benm daha levelim dusuk o soylediklerinize gore.Oyle en iiler klasmanına daha yolum war dedii gibi ladynin de.Aresteym ben bu arada altta yazdıgı uzere[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 03 Şubat 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
Ben söyliim size diezdeki türkü , orclardan bu adam.
TheUnholy

adam olayı bitirmiş ben böyle birşey görmedim dual shard +8 elementallı +6/10 chitin shell ve allah bilir neler neler.

alçakgönüllügüme verin.

Desene adam buram buram dupe kokuyo :D :D :D[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...