Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en nadide "homo-pop" incileri [a.k.a. ema yayında...]

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

sefkili dinleyicilerim,

geçen yayınımda çok sert çaldım diye şikayet ettiğiniz için bu haftaki programda baya bi "yumuşamaya" karar verdim hayırlısıylan :)

hemen dillere pelesenk olmuş bir gay marşıyla yapıyoruz açılışı.
bu parçayı, eğer kabul ederse, senseiciğime hediye ediyorum, o sebebini bilir :)
aman yanlış anlaşılma olmasın ha!

Village People - YMCA
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci parçamız cinsel tercihi dünya tarafından bilinen ve kabul edilen bir beyefendinin efsanevi grubundan geliyor.

kendisi bu parçanın klibinde rüyalarını süsleyen kadın kılığına girmiş, tam bir ev hanımı gibi yerleri bile süpürmüş, gayet de kendine yakıştırmıştır.
ah bi de o bıyıklar olmasaydı :P

rahmetle anarak çalıyoruz:

Queen - I Want To Break Free
Sosyal ağlarda paylaş

Army Of Lovers - Crucified

valla bu aslında 3 kişilik bir grup.
bir erkek, bir kadın bir de "arada" bir arkadaştan oluşuyor ki o aradaki arkadaş sayesinde bu programda kendilerine yer bulmuş durumdalar.
aradaki arkadaşın bu parçanın klibinde jartiyer giydiğini ve elinde arşe yerine bir adet dildo ile keman çaldığını söylesem sanırım yeterli olur :P
Sosyal ağlarda paylaş

iki parça arka arkaya çalıciim şimdi tek anonsta.
her iki parça da jimmy sommerville isimli gelmiş geçmiş en gay kişinin tarih içinde içinde yer aldığı değişik gruplara ait, ikisi de birbirinden virane parçalar...
hastasıyım, hoplayıp zıplayasım var...
ikincisi biraz uzun, çünkü az bulunan bi edit, belki yarıda keserim, bakıciiz...

Communards - Don't Leave Me This Way
bunu izninizle annaneciime gönderiyorum. pek severdi nur içinde yatsın, ben çalarken ses açtırırdı :)

Bronski Beat - Smalltown Boy
bu da "uysal tabiatlı" bir delikanlının küçük bir kasabada çektiklerine dair bir parça :P
Sosyal ağlarda paylaş

kurdum gitti =p

kendimi bu programin sipsakcisi ilan ediorum heheh

ahan bu da jimmy sommerville, bakiniz ne kadar ingiliz, ne kadar gay =p

[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

lol bu arada bir erkek bir kadın dediydik, bakıyorum da sonradan sarışın herif de bozmuş kendini :P

dildolu aktiviteyi yapan arkadaş esmer olanıydı :)
o klipte hanım arkadaş da farklıydı, bu sonradan aldıkları sarışın bayanı tanımıyoz, kalın dudaklı esmer dilberi arıyor gözlerimiz :)

bu arada jimmy abinin sesine dikiz, kadın gibi diil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...