Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest in bir olayı

UcuBe

Öne çıkan mesajlar

Zuaahaha
Player:Oyuncu
Npc:Boot,Canavar,vsvs
Kısaca Heal Potion Satan Karı gibi şeyler işte.onlara NPC diyolar[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi görev yok?[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi görev yok kimden aldın o görevi adı ne npc nin[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

ya moradonda iki tane rahibe varya
sen lvl60 skilline bakmışın arkadaş yanlışlıkla heralde
eheheeh[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 2x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Sen 62 questin bakmışşsın heralde judgment scorll ::) LVL 62 ol ozaman yardım ederiz[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında bu judgment olayını ben de zamanında merak etmiştim (Sanki şimdi merak etmiyom :D).
Nedir bu olay bilen biri var mı?
Tam anlamıyla ama.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 62 priestlerin attack skili Hades in gelişmişi özellikleri neydi hatırlamıyorum
ama cok iyi ve hızlı vurdugunda Scream da cıkan gibi ısıklar cıkıyor cokta seri bir büyü pespese vurulabiliyor.Battle Priestlerin en manyak skili Kullanmak icin Judgment Scroll istiyor onuda o malzemeleri götürüyon alıyon sonra başlıyon pk ya[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

ohş dehşetmiş ya
duyunca bile ağzım sulandı
neyse ben bi kaç güne kadar 4x yaparım bu priestı
sonrası daa da kolay :D (mok kolay eheeh)[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...