Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD v1.10 Multiplayer

arcane

Öne çıkan mesajlar

beyler adsl beni deli etmeye dewam ediyor...ırzına geçicem az sonra modemin..tam en zewvkli yerinde kopuyo net...deliricem ya hep gaza gelince böyle oluyor!![signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu modemi aldığım güne....
ya bu ne şanstır ya...3 kere göçtü..4. sünde tam kapıyı bulduk...beyler bi duş alıp geliym dicem...ama vakit yok...son ama son kez kuruyorum :D[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Sosyal ağlarda paylaş

bence bi kabloları falan sıkılaştır iyice kontrol et bir irtibatsızlıık var mı diye.[signature][hline]There's no sun shining through...

[Bu mesaj deep_thinker tarafından 19 Aralık 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj deep_thinker tarafından 19 Aralık 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama yarın sabah ben baal a kadar gelirim...baal i sizinle kesicem..hırs ettim...yarın saat tam 5 gibi burda olmaya çalışın..isterseniz siz kurun..sizin görevlere giriym..yapalım..[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Sosyal ağlarda paylaş

61 paladin...ged bu arad silah kasanda kac kare kapliyorsa o kadar cok socket takabilirsin...mesela sen gurz dedin sanirim...o 3 kare olur mesela 3 tane takabilirsin...(ben bunu 4. yü takmaya çalışırken öğrendim ve yıkıldım :) )[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Sosyal ağlarda paylaş

benim paladin var
lvl55 suanda
nightmare act 5 deyim onunla
giderek artiyor leveli :)
bide lvl54 necro var ama 1.10 oncesi bi char ve tek basina bi ise yaramiyor.ustunde cok kotu itemlar falan var :) onunla oynamiyorum hic
bide burdan senin savei cekmistim(arcane) , assasinin ustunde senin x% mf vardi onla arada sirada single playerda item avina falan cikiyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 19 Aralık 2004 15:38 tarihinde demiş ki:
61 paladin...ged bu arad silah kasanda kac kare kapliyorsa o kadar cok socket takabilirsin...mesela sen gurz dedin sanirim...o 3 kare olur mesela 3 tane takabilirsin...(ben bunu 4. yü takmaya çalışırken öğrendim ve yıkıldım :) )

peki ben buna 3 lu bi rune siralamasi taksam hani bu netteki recetelere gore,yine etkili oluyor mu ?
yada bu runewordlari magicsiz temiz silahlara mi takmak gerekiyor :)
yani ne taksam iyi olur hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...