Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sistemim...

bilkan

Öne çıkan mesajlar

p3 600 tnt2 256 mb ram de ii bir şekilde çalışıyor ama lightfeet kullanıyorsan ve çok dc yedigini göz önüne alırsak oyuna girişin 1-1.5dk fln olur bol bol sinir krizi geçirebilirsin. lvl kasarken makinen yarım saat - 1 saat ten sonra kasmaya başlar ki oda restart atmanı gerektiricek boyutlara varabilir. fakat ramin yüksek olursa babalar gibi çalışır sorun yaşamazsın.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

p3 700 / 32mb ekran kartı / 256mb ramde gayat normal çalışıyo.
ares1 de moradon şehri hariç :D
ben bu sistemle gayet güzel de oynuyorum.

bi 128 yada 256 ram al sen ona devam et oynamaya :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 2x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 28 Haziran 2005 08:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Soket PIII 800 ise pek bir sorun yaşamazsın. Ancak bir aralar sınırlı sayıda piyasaya sürülen slot PIII 800 işlemciye sahip isen ciddi sorunlar yaşayabilirsin. Çünkü o işlemcilerin hepside üretim hatalı olduğu için üretimi çok kısa sürmüştü...

Ekran kartın D3D destekli ise (%99 desteklidir) saniyedeki kare sayısı en iyi şartlarda 12FPs civarlarında olacaktır. Bu da bi yere kadar idare eder. Ancak çok fazla charın olduğu yerlere girdikçe saniyedeki kare sayısı 3-4FPs ye kadar düşer ve bu da çok sıkıntıya sokar. Özellikle CZ'de karşı ırktan 5-6 kişi ile karşılaşırsan canlı çıkma ihtimalin düşer...

Ayrıca her yarım saatte bir cacheyi boşaltmak için oyunu kapatıp açman gerekir.[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 28 Haziran 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
valla benim makine iyi sayılır ama bn her estlanda girdiğimde dc olmaya mahkumum
makina AMD 2000+, 512 ddr 333 ,128 mx4000,
256 bağlantı
ama yine dc yine dc oyun için heralde söle 1024 ram olacak rahat rahat oynıcaksın ama işin ucunda para problmi var :)

merak etme bende 1024 ddr333 ram, p4 2.4ghz 256 cache 128mb geforcemx440 var ve 256 adsl ile. hala eslanta girerken düşüyorum genelde.[signature][hline]Nick: Aietes
Clan: Beramus(leader)
Level: 45+
Race: Karus-Paper Mage
Server: b1+b2+b3+b4+b5+b6+b7+b8+b9.........

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)

[Bu mesaj Fightrance tarafından 28 Haziran 2005 17:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fightrance tarafından 28 Haziran 2005 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iki ilave daha yapacam
sistemi benim gibi olan arkadaşlar (yukarda yazdım)
oyunu açmadan önce eğer ramden çok yiyen programlar çalıştırdılarsa mutlaka restart çekip öyle denesinler oyuna girmeyi.
+ options menüsünden karakter ve doğa efektlerini zartı zurtu min. yapın.
music dışında bişeyi de çalıştırmayın sesler içerisinde
zaten ses efektleri çok banal :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 2x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 28 Haziran 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
Fatihim slot p3 ler daha hızlıdır ya :) yapma simdi yeme bizi :D
Bendede su an slot p3 var,2 tanede socket p3 var,her biriyle ayrı ayrı deniyorum,slot fark atıyor valla.

Hacı slot PIII ler daha hızlı. Ona bi lafım yok. Ama slot PIII 800 ler fabrika çıkışından arızalı... Zaten piyasada çok çok az sayıda bulunabiliyor. Bulunanlarda satılmıyor çöpe atılıyor veya intel'e iade ediliyor..

Dip : Ya kiprim. Kusura bakma. Quote yerine Edit'i tıklamışım senin mesajında. Ama tek bir noktasına bile elleşmedim.. Uykusuzluk hali mazur gör...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...