Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parfüm - Deodorant

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Bana sevdiğiniz ve kullandığınız olarak ayırarak yazar mısınız?

Sevdiklerim : Gio, Christian Dior : Higher ve Dune,
Kullandıklarım : Christian Dior : Dune, Extory ocra (turuncu olan) Caldion, Adidas team hede[hline]A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Dior: Higher gece dışarı için yada okul
CK One okula bu da
Versace Blue gündüz böle hafif bişey olsun die
Hugo Boss : gece gezmesinde arada okul için kullanmıştım ama boğuyor serviste insanı
Gabriela Sabatini: Wild Wind warda pek hoşuma gitmiyor

bizim ailede parfüm merakı vardır.ondan bulunur pekçok koku.burnum kuvvetlidir yani.biri parfüm alacağında bana danışır okulda:)
Dune un erkeğini hiç kullanmadım koklamadımda ah merak ettim.bayanı var annemde onu bliyorum ama[hline]
www.hayalkent.net/freestyle

[Bu mesaj Craven tarafından 23 June 2003 00:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gio ve kenzoyu herkes kullandığı için sevmiyorum.

kullandığım:Armani He,hatta after sahve ve şampuan seti şeklinde aldım.
hoşlaştığım: Pi
hastası olduğum: Davidoff Cool Water Women.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Esası deodorant felan işim olmaz ama(çok sık duş alırım gerke olmuo)
Bi kolonya var markasını hatırlamıyorum ama ismi Aqua diye bi kolonya beyaz bi plastik şişede şişe egsoz susturucusu gibi bişi(eh başka nasıl anlatabilirimki? çok ince bir elips desem?)
Çok güzel bir kokusu vardı
Bu kolonyayı en çok kullandığım yer tenim değildi ama...

Bunu eskitilmiş scrolları yaparken boya su karışımının içine bolca koyardım bu koku kağıt tahta kokusu ile birleştikden sonra güneş fırınında ısıtılıp alkolu buharlaşınca ve su ile inceltilince o inanılmaz kokuyu oluşturuyordu! nefis mi desem ne desem bilemiyorum ama o scroolu kokladığım an kendimi eski gaz lambaları ile aydınlatılmış bir evin içinde hissediyorum desen yalan olmaz! gerçekden o eski kokusu vardır ya insanları başka dünyalara taşıyan işte aynı o koku! hala o scrolları alıp kokluyorum

*!Nffsssss*
"Bana bir blackpearl lütfen...*[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

genelde çok tercih eden bi kişi değilim parfümü.. ama deodorant alırım.. axe'ın africa dışındakileri alırım genelde..
parfüm de kenzo kullanıyorum ben de ara ara kullandığımda..

[alakasız bi not: benim bildiğim eskitilmiş scrolllar (ya da parşömen kısaca) hayvan derisinden yapılırdı. battı sanki bi an orda öyle :)][hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...