Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abyys yardım

EquaL_ArpH

Öne çıkan mesajlar

evet beyler uzun zamandır forumları takıp edıyorum fakat hıc bı zaman uye olmamıstım bugune kadar uye oldum cunku oyun hakkındakı cogu sseyı bılıyorum hack olsun ıvır zıvır olsun fakat abyys te su duvar arkasına gecme olayı nasıl oluyo onu anlamıs degılım abbys dangeon da duvar arkasına nasıl gecılıyo bunu bılen arkadas buraya cevabını yazarsa sevınırım +7 sılah hack kkonusundada oyle bısey yok eskıden oluyomus fakat sımdı olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle her yeni account acıp,buraya hack ve lamer tarzı soruları sormak icin gelen arkadasları kutluyorum.Tabi kendimide kutluyorum.Uber isler yapıyoruz.
Genede sormussun yanıtsız kalmasın.Gate tasına göre sag-ortadaki tasa 90 derece ile bakan tarafta olan duvarın dibine git,exit-select character yap,oyuna girdiginde,karakterin yanıp sonerken duvara dogru yuru.
Ss alırlarsa veya birisi sikayet ederse ban yersin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu olayı farkettim
olay önceden her duvar kolonundan girilebiliyordu
ama şimdi ıkına tıkına brinden ikisinden anca geçiliyor
adamlar bişeyler yapmış galiba ama hala açık var[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bugları gördükçe, KOL software development ekibinin üniversiteye yeni girmiş yada staj yapan kişiler olduğunu düşünmeye başladım.

Şu bahsettiğiniz hatayı bile düzeltemiyorlarsa ....

Bu sırada inceledikçe gerçekten büyük buglar keşfetmeye başladım. Biraz dikkatlice moradonda proconsul un sağına soluna bakarsanız sizde bunlardan bi kaçını görüceksiniz.

Oyundan soğumaya başladım

Saygılar efem...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...