Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Provakör lüğe giden yolda...

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Walla voker ol olmasına da, voker olduğun zaman hemen koşa koşa harpy party sine gideyim deme sakın :)50 lvl üzerinde hatta 55lvl üzerinde bile olabilir. Bunun limitini üzerindeki itemlere göre kendin belirliceksin, yoksa harpy de çok kolay yatabilirsin, benden söylemesi.... Bu lvl lara kadar ne yapacam dersen, DTS de de vokere ihtiyaç oluyor DTS yi tercih edebilirsin...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 13 Haziran 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
ya millet partiye alıp anında atıyo anlamıyorum...sürekli de aktifim..oturmuşluğum da yok..konuşmuyorum da..

hmm belki istedikleri sayıda harpi provake etiiğini düşünmüyorlar ondan olabilir.
Bence attacker ol ve Deru sonrada Apos partilerine girmeye bak,
çünkü harpylerde inanılmaz Ks var ve o yüzden aldığın expiye değmiyor gibi görünüyor...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

Harpy insanı oyundan soğutan bir yer . Eger prov yapıcaksan en iyisi Cz 'dir.cz için lvl' az degil direkt yok denebilir.[signature][hline]
Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :62 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 13 Haziran 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
ayrıca cz de dişime göre rakipler var mı..lvl42 nin yarısındayım

:D onu unut :D..Lvl 60 tan önce Cz de dogru düzgün Pk yapamazsın.Şu an CZ de yapabileceğin en iyi iş 1.5 M' ye np alıp arkadaşlarınla deru dönmek ve o aldığın np'lerin orclar tarafıdan (veya HU hangi race oldugunu bilmiyorum) tüketilmesini beklemek :D[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,

[Bu mesaj megakill tarafından 13 Haziran 2005 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 13 Haziran 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
ben humanım da lol...anlamadım..cz de yaratık kesince de np mi alıyorsun

Yok Riote ve Atross'tan bir tek np alabilirsin,kaybedeceğin np dediğim o para ile aldığın np.
Ama cz de kestiğin yaratıktan eslanddakine göre %20 fazla expi
alırsın.Yani eslandda atıyorum 1 deru 5k expi veriyorsa cz de aynı deru sana 6k expi verir.[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 13 Haziran 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
ama elmorad ezmesi olma riski de var di mi

Valla o belli olmuyor,bazen saatlerce rahatsız eden,gelen giden olmuyor,bazense her 5 dakika da bir uğruyorlar,Hu-town'a yakın olan 2 tane deru yeri var,ben agaclık olan yeri sana tavsiye ederim.Diğer yer aposla bitişik olduğu için ziyaretçisi çok olur...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...