Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizi Mutlu Yapan Çok Ufak Şeyler

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

eminim bunla ilgili daha önce topic açılmıştır ama nası aratacağımı bulamadım.........

örnek veriyim :)
evde yanlızken gecenin bi vakti acıktığımda dolapta hiçbirşey olmaması

pizza sipariş ettiğimde torbasını yırtarak açmam

uzun süre gitmedikten sonra acıktığım ve evde yemek olmadığı için annaneme uğrayıp halini hatrını sormam

bir adventure oyunu bitirmek

topic açmak :)

ihtiyacım olan hertürlü şeyin odamda olduğunu bilmek

evden dışarı çıkarken birinin beni uğurlamaması

uo da birini tam ışınlanırken görüp sonra bulamamak

daha çok var :) sizinkileri aliiiim[hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

bunu okurken ekranın sağ üstünde
yeni konu | yanıtla yazıyo ya.
onun alt satırında sağdan üçüncü | işaretinden sonraki link.

ondan sonra konu ismi veya başlatan girip ara butonuna basacaksın.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

30 saniye boyunca o... yok o iğernçiliye girio eheh(ıyyy)
nette komik bişi bulmak
Aklıma fikir gelmesi
çok sevdiğim halde bulamadığım bi melodinin mp3 ünü bulmak
bak şimdi bugün 3 tane buldum sevindirik oldum:)
Right Here Righ Now çok sevdiğim bi şarkı idi ismini az önce buldum:)
Şarkısını duyduğum halde Funk Soul Brother in ismini bilmiyordum allah bana bir işaret verdi sanırım Right Here Right Now un sonunda şarkı bitince 1 dakkalık bir boşluk olduğunu farkettim allah allah dedim? sonra ne beklersiniz?
O kısımda bir dj ile telefonla istek parça istiyen bi adamın diyoloğu... şans eseri mp3 e kaçmış..
Hangi şarkıyı çalalım(ingilizce tabi)
Check it out maaaan FUNK SOUL BROTHER!
..
Öyle açık söylediki direk yazdım buldum mp3 ümü kaç aydır arıyordum onu ehüühe
Sanırım doğum günü hediyem bu :)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 23 June 2003 04:14 tarihinde demiş ki:
bunu okurken ekranın sağ üstünde
yeni konu | yanıtla yazıyo ya.
onun alt satırında sağdan üçüncü | işaretinden sonraki link.

ondan sonra konu ismi veya başlatan girip ara butonuna basacaksın.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

onu kastedmedim aramaya ne yazacağımı bulamadım :)[hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

sonra diyorsunuz adamlara 2001 in forumunu niye upladın diye?
adam belliki aratmış bulmuş dediğiniz gibi ama tarihine dikkat etmeden mesaj atmış:)

Bence üzerinden uzun süre geçen geyik forumlarına sıfırdan başlamak daha iyi:) yeni üyeleride düşünün:)

Şimdi arattı diyelim 2001 in bir geyik forumunun nasıl bir zevk vermesini beklersinki? olayın zevki olayın içinde olup başkalarıyla olayı paylaşmakdır uzakdan izlemek değildir:)
[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

[Bu mesaj Chemical tarafından 23 June 2003 04:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gecenin bir vakti koyduğum cron'un çalışması.
Oturup yüzlerce satırlık koda baktığımda, heyt be ben yazdım lan bunu hissi.
Sabahın köründe "Beeybi ?" diye başlayan telefon konuşmaları.
Sabah verilen güzel bir öpücük, mutlu bir gülümseme
Tuvaletin kapağının devamlı havada durması
Kulaklarıma hava üfleyip basıncı eşitledikten sonra, daha da dibe dalabilmenin getirdiği ilginç his.
Vurulan bir balığın çırpınması ile gelen zafer duygusu
Motor üzerinde >200 km/h yı hissetmek
Odamın her zaman dağınık, fakat evin her zaman toplu olması[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

O dalma olayında basıncı kaçırınca çok acıyo ama:)
Balık olayı harbi güzeldir sudan ve deniz anasına olan fobilerime rağmen balığa çıkardım zamanında ve çok ilginç yöntemlerim vardı
Oltayı bırakırdım en dibe kadar sonra yavaşdan yukarı çekerken yükekliği aklımda tutardım 3 4 defa sürüyü vurmuşdum 10lu bi olta ile abi olamaz öyle birşey yüksekliği buldum ipe düğüm attım saldım bir çekdim 10 iynede 10 tane istarvit! Olamaz öyle bir duygu! 10 dakka içinde 70 80 tane istarvit yakalanaması bu kadar adamı eylendiremez! ballıydım! şanslıydım! ama oltam dolandı sonunda:) sürüde azalmışdı biraz sonra gittik bütün site dumured mode on oldu
Acıkda başka balıkcılara kalsın:-P

Ehh arcane çok damardan bir noktaya dokundun uo cuların damarına :)

[Bu mesaj Chemical tarafından 23 June 2003 05:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o kadar üfledikden sonra bütün basıncın aniden boğazındaki boşluğa boşalması

Bu arada Türkiye'de zıpkına yedikden sonra parçalanmıcak balık bulmak o kadar kolay bi iş diildir helal diim:) çok zevkli bişi olmalı vışşş diye gitmesini izlemek suda
ama tekrar kurmayı herkez yapamaz

[Bu mesaj Chemical tarafından 23 June 2003 05:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok dalış yapmadım ama dikkat etmeyince olduğunu biliyorum sen dalgıçsın sanırım yada çok dalmışsın

Esası beni en mutlu eden ne bilyormusunuz? (nerden biliceksinizki lol)
Hiperaktifliğimin arttığı bir geceden sonra sabah nickimin altında Yörünge Dışı yazısını görmemek beni çok mutlu ediyor
Banlanıcam diye sürekli paranoya ediyorum ya:([hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

valla banlanırsam en üzüleceğim nokda tshirtler için çok plan yaptım ablamın arkını bekliyorum bi cevap gelsin direk girişicem olaya bu iş yarım kalırsa feci olurum gerçekden bir işi yarım bırakmak beni çok etkiliyor yeni acc alır devam etmeye çalışamamda bak şimdi sinirm bozuldu ya paticiğe olan sözlerimi yapamadan banlanırsam? yani şimdi ben yalancımı sözünde durmaz birimi olucam?
bunu kendime yediremem gerçekden[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yağmur damlası beni mutlu eder..Neden mi?Çünki yağmur damlasına seçim sunulmaz zoraki bir intihar gibi birakir rüzgarın kollarına kendini ve son yeri o zalim topraktır...Rüzgar tıpkı bir yalancı sevgili gibi birakir o zalim toprağın eline yağmur damlası ise saf bir sevginin meyvesi gibi boyun eğer tüm bu olup bitenlere...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

Dial ile nete bağlanırken çıkan sesi.Yürürken yağmurun hafifçe çiselemeye başlayıp,yüzüme değen ufak damlacıklar.Sabah erkenden uyanıp dışarı baktığımda her tarafın bembeyaz olduğunu görmem,bunun üzerine okulun tatil edilmiş olması :)
Daha yaşamadım ama birgün uyandığımda paticik.com un alınan kararlar sonucu ultimatr.com a çevrilmiş olması.[hline]Yumuşatma eklerine hayır.
Biz AntiPatik'iz.UltimaTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...