Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CW & Fallen Angel dropları?

HasMez

Öne çıkan mesajlar

2 kişiyiz (druenler&ben)druenler lvl 61 archer bende duffer/healer vs. ve aciliyetten saglam miktarlarda para yapmamız gerekiyor. Golem kesiyoruz 15-20mlik malzeme anca çıkıyor. Dm kesemiyoruz heal yetmedigi için. Shell olayına giricez CW keselim dedik fakat shell dropu çok nadir ve diger droplarını bilmiyoruz. Fallen angeldanda şuana kadar fp dışında hiçbir halt çıkmadı. CW ve Fallen dan shell dışında neler çıkıyor tecrübesi olan birisi bizimle paylaşırsa seviniriz.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Haziran 2005 17:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 26 Haziran 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
bir yaratıkdan name change deed düştüğü doğrmu hell dungeondaydı ismini unuttum hayaletimsi bir yaratık

Hayir, Power Up Store'daki itemlar oyundaki hiçbir monsterdan düşmez. O dediğin yaratık Wraith olabilir. Lamia türünden, +9 takıları düşüyor ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

fa icin cok abarti seyler soyluyorlar. gb felan, hadi onu gectim neredeyse her birinden gem cikiyor diyor millet. 10 taneden 1 tane cikmadi. premium vardi ustelik. biraz kulaktan kulaga bi mevzu olmus sanirim. leeroooy ile CW yapmak lazim bana kalirsa. TB zorlar bozar bizi :D[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 26 Haziran 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
fa icin cok abarti seyler soyluyorlar. gb felan, hadi onu gectim neredeyse her birinden gem cikiyor diyor millet. 10 taneden 1 tane cikmadi. premium vardi ustelik. biraz kulaktan kulaga bi mevzu olmus sanirim. leeroooy ile CW yapmak lazim bana kalirsa. TB zorlar bozar bizi :D

Genellikle FAları pek kesen olmadığı için ortaya çeşitli spekülasyon atıldığı doğrudur. :-p Ama ben gauntlets çıktığını gözlerimle gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam istemiyorum vermeyin cevap fln. cwden shell dışında ne çıkar diyoruz shell diyosunuz, dm kesemiyoruz diyoruz dm kes diyosunuz bi halttan haberiniz yoksa hiç cevap vermeyin kulaktan dolma bilgi bizdede var.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Haziran 2005 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burda demişsinki;
said:
HasMez, 26 Haziran 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
beyler shell düşürdügünü bizde biliyoruz onu sormadık. chitin,viper,iron bow, shard .... bu tür şeyler düşürüyorlar mı? çünkü ona göre kasıcaz sadece shell için kasıcaksak degmez çünkü.

Raptor, shard, mirage etc. düşmez onlardan. Mobların lvlları düşük. Bu tür itemleri istiyorsan hiç kasmadan direk git DMye. Ayrıca "kulaktan dolma bilgi" değil ki, biliyorsun hocam biz hergün kesiyoruz CZde DM. Yani demek istedeğim FA, CWden raptor, shard etc. çıkmaz. Boşuna pot/zaman kaybı. CWden chitin/viper staff çıkıyor arada, ben Shell Boots için kasarken birkaç tane düşürmüştüm. Ha, diyorsan DM kesecek party/player bulamiyorum orasini ben bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse chitin/viper demişsin bişey demiyorum onun için. basit bir soru sormuştum sadece; CW & Fallen Angeldan shell dışında neler çıkıyor diye. chitin olur shard olur farketmez örnek verdim orda zaten. dm kesemeyiz diyede belirttim orada inatlada dm kes demenize anlam veremiyorum hala. shell dışında para edicek neler düşüyor söyledigim yaratıklardan, sadece onu sormuştum. simple & clear.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

Bugüne kadar CW den bana düşenler : (hatırladıklarım)

Shard, rogue shell pad, priest shell helmet, cleaver, mirage sword, mirage

Falconlardan bunlara ilave olarak raptor, bardish, gold coin...

Aklıma bunlar geliyor. Daha aklıma geldikçe ekleme yaparım...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 27 Haziran 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
Yanlış bir yaklaşım...

Ben de Iron Bow için "hasittirella lam, golem'den hiç iron bow düşer mi?" dedim. Düşüyomuş...

Tamamen şans...
ama 1 tane kesersin düşer, 500 tane kesersin düşmez...

Murtaza hocam, Golemin lvli CWnin lvldan yüksek olmasından kaynaklanabilir mi abaca ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...