Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3 kısaltmak için program

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir program nerden bulabilirim mp3 kısaltıp telefonuma koymak istiyorum

P.S.:Arama yaptım bulamadım[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

bence denem bile igrenc sadece demosu var hem mp3'lerin ses kalıtesi iğreclesio habern ossun[signature][hline]Lopeth, 02 Kasım 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
rahmetlide sollardı..
Lopeth, 15 Haziran 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
içgüdüsel olarak hayvanlar gibi sevişiyoruz
Seregwethrin, 23 Haziran 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
Soruyu imzama ekledim süper bişi :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 25 Haziran 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
ses kaydedici programların bir de edit programları olur. Onları kullanarak basit bir şekilde ayırabilirsin.

Polderbits Sound Recorder and Editer

Editerlarıyla yapıyosun kesme biçme işlemini.

bunu nası kullanıyorum onu da yazar mısn record ediyorum ama onu nereye kaydediyo..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Telefon ericsson nokia sesleri çalışmıyor[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...