Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaştaki rezillik

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam saat 7 dki savaş resmen rezillilkti....Keepera ilk varanlardan biriyim herhalde.Ama birtane humancık olmadığı için hemen orclar indirdi beni.Respawn var ortalık sakinleşsin kalkayım en azından şu guardlar gitsin dedim.Neyse kalktım hopppp gene güm.Yok kimse keperrı indirecek:(Neyse bekle bekle ekipler geldi.İnvalid yaptık.Girdik.Koşuyoruz brethe....Millet yırtınıyo bir sw pls,bir buf pls ve bir Allahın kuluda yolunda durupta ben şuna hele bi atayım bufunu sw sini demiyo.Neyse ben lagdan da olsa brethe vardım.Peşimde
3-5 kişi brethe çektim.Baktım 1 avuç orc var.Kristale dalan yok.Ben kristale atlıyım dedim.Öldüm:( Neyse Jade yırtınıyor kalkın humanlar brethi kırın felan die brtehe gelen yok.Ben de respawn kalmadı tabi.Reser die yırtınıyorum.Bir resser yok ortalıkta.Kristali kıralım öyle kaldıralım diolar.Ulan kıracak adam kalmamış tek başına reser kırcak sanki kristali.Neyse öyle böyle derken jade respawn kullanıyor belki onlarca kere.. Lagdan kalktığını bile göremeden gene güm ölüyo.Ordan kendini bilmez bir kaçkişi commander yatarsa ötekiler napsın die yırtınıyor.Jade'nin kalktığını ve o arada PM'den genelden ne sözlü tacizlerle uğraştığını kimse bilmiyor tabi.Neyse bu arada pres ok yaptım.Bir kaç human var.Kristale dalana kadar orclar tepelerine çıkıyor. 3-5 tane orc var.Kimse bir halt edemedi.Kalktım tam Brethe girdim.Sonuç Piana:( Ya ilk defa bir savaştan bu kadar üzgün çıktım.Alınabilecek savaş onlara kaldı.Kızın1 de yası yazıyo yukardan savaş esnasında nasıl commander anlamadım."Jade boşuna yorulma kimse birşey yapmıyor."Off bu ne ya commander böyle mi olur.Ümitsizlikmi verir insanlara.

Her neyse ben humanların duyarsızlığına üzüldüm.Herkes elinden geleni yapsada verilseydi bu savaş helal derdim.Ama herkes yatarak np derdinde olduğu için böyle oldu.Ha sen yatmıyormusun dien olabilir.Evet bende yatıyorum.Ancak Human kıtlığı olduğu zaman değil.İhtiyaç olduğunda yardıma koşabilmeliyiz sizcede öyle değilmi:(

Sevgiler[signature][hline]El-Morad
Server:Ares
Clan:Patriot
Level:6X/fire mage
NP:4XXX
Nick:Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

Kimseyi savunmuyorum ama o lagda kimse bişey anlamadı ki;

Ben kimseyi görmüyorum, orc bile görmüyorum, ama görünmeyen adamlar tepeme arka arkaya nova indiriyor. Kaldı ki o novaları ben bile görmüyorum hesap edin. Düşünsene görünmeyen bişi sana vuruyo ve nası vurduğunu bile görmüyorsun. Ayrıca swift konusunda, kendime bile swift atamıyordum fail veriyordu. istediğiniz adamların da size vermesi biraz zor olabilir dolayısı ile, buff ise party içerisindekilere verilebilen bir şey, parti dışındakilere priestler sadece ac ve resist verebiliyorlar. Ayrıca lagdan şikayet etmeliyiz bence, çünkü ben tek orc bile seçemedim savaşta, ama onlar bana vurabiliyordu.

Fakat asıl rezillik gece yapılan savaştaydı. Kendi insanlarımız orcları oyalasın diye kapanan kapıları kendileri kırdılar yine, bu kadar akılsız bir ırk olmaz. Üzgünüm ama gerçek bu, adamlar sistemli oynuyor, adamlarda dayanışma var ama bizde kendi içimizde bile savaş var :( diğer bir rezillik ise dün gece okçuların nasıl becerdiklerini anlamadığım bir şekilde, ta lunardaki safe zone larından, benim bile mesafemin yetmediği bir noktaya arka arkaya 5'li ok atmaları... dayanamayarak oyundan çıkmak zorunda kaldım. Bu gidişler ben ve birkaç arkadaşımda olduğu gibi oyunda soğumalar çoğalacak ve kim bilir kaç kişi oyunu bırakacak... daha anlatacak çok şey var ama neyse... jadenin tutumu da güzel, yiğidi öldür ama hakkını yeme...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

bı nova bı ınsan evladına 1200 vuruosa resıast varken ben o savasta durmm dun gece için deıl ama onceden olmus bı durum. bu gıbı durumlar ve hala turklerın abuk suubuk hakaretlerı ve davranısları ıle oyunda donn sacma sapan olaylar benı de soğutuyo bırakma yolunda ılerlıom acıkcası:([signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

Onu yazan adamin ezikligine vermek gerek ama hala sunu savunuyorum . Jade'in ingilizcesi güzel , yeterli sekilde komut verebiliyor ama Kizin1i hicbirsey bilmiyor ve zaman zaman türkce komutlar verior . Bana gore yapilmasi gereken sey ( daha once de tekrarladim ) Savaslarda commander olmasi muhtemel olan adamlar ile zaman icinde konusularak 1-1 sorunun anlatilmasi ve adamlarin durumu anlamasina ikna edilmesi . Evet serverda türklerin cogunlugu yadsinamaz ve limitleri asmamak sureti ile türkce komutta verilmeli. Gerekirse fransiz coksa fransiz bir lider kendi dilinden vermeli . Ama tekrarliyorum sinirlarin asilmamasi mantigi ile ve mumkun oldugu donemlerde türkce verilen komutlairn ingilizce olarak tekrarlanmasi boylece bütünlük daha rahat ve kolay olarak saglanmis olmasi .. Birde bu Kizin1i kardes genellikle commander olduguna gore en azindan belli basli komutlarin ingilizcelerini ezberlese iyi olur . Eger vizyon pesindeysen misyon'unu tamamlamalisin. Bu oyunu oynuyor ve ciddiye aliyorsan 2 satirlik 10 tane komutu ezberlemek zor olmasa gerek ....[signature][hline]Nick : RuneLaFey
Class: Mage
Clan : The_Others² (Leader)
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 5x
Sosyal ağlarda paylaş

kızın1i anlatılmaz yasanır:D bos konusmayalım nato mermer nato kafa ona laf anlatıp bişi gostermek deveye hendek atlatlamla es değer ınatcı ve huysuz hata cekılmez[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklisin o konuda birsey demiyorum ..

lakin gecen gün savasta english pls diyen commandere turkish pls demesine cok gülmüstüm .. ilk defa gözüme sempatik geldi ve ardindan yine gitti :D jade senin frekansin tutuyor konusup olayi biz cozume ulastirsana[signature][hline]Nick : RuneLaFey
Class: Mage
Clan : The_Others² (Leader)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar savasin elmorad penceresinden boyle gozuktugunu bilmiyordum sayet ayni durumlar bizde de söz konusu siz diyosunuz orclarda dayanisma var vs vs ayni sekilde biz de dayanisma falan yok herkes kendi dalgasinda swift ,ac türü seyleri istememek en mantiklisi yoksa sinir oluyo insan.
Dün 7 deki savasta biz ikinci warderi öldüremedik ve daha kisi öldürmemize ragmen elmoradlar savasi aldi ve isgale basladilar bizdeki commanderlarden biri de ikinci wardera kosun demedi ki zaten cok iyi korunuyordu (+1)
Uzaktan cakma olayi da söyle oluyor aynisi banada oldu lunar gate önündeyim ve bir mage ileri dogru kosuyor bir sürü orcun arasina tabi ki o lagtan orasini bos görüyor biz de onu tek görüyoruz ben ataga basladim baktim lagtan olacak gibi degil uzaklasmaya basladim ve o sirada öldüm ki saydigimda 9 kisi saldirmisti yani lag cözülünce önceden yenen damage ler bir sekilde sagliginiz azaltiyo ya da sizi öldürüyor yine ayni sekilde savastayken birine saldirdim öldüm ve zindanda .........received 320 damage yazdi.
Bi tane daha oldu onu da soylemeden gecemiyecem ikinci wardera kosuyoruz bir de baktim kapi acik daldim iceri warderi ariyorum icerisi bos warderda yok 15 saniye sonra bir sürü elmorad tarafindan sehit düsürüldüm ve kacamamin sebebi de kapali olan kapiydi!.Gecen haftaki savastan once restart atildi ve cok guzel eglenceli bir savas oldu...Bu oyunu bu sekilde oynadigimiza gore sorun bizde...Saygilar
Sosyal ağlarda paylaş

Gece ki savaşta lag yoktu, ve adam imkansız olanı yapıyordu. Hangi lagtan bahsettiğini anlamadım. Ayrıca adamlar yanıp sönerek(malum bu şekildeyken adamlara atak yapamıyorsun) rabibaya kadar gidiyordu. Ben çözemedim bu işi, çözen olursa haber verin, lag dı bilmemneydi demeyin, bende dirhem lag yoktu.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordGargamel, 22 Haziran 2005 17:15 tarihinde demiş ki:

:hrr: :hrr: :hrr:

Keigal ölmeyi bile hak etmiyor.....

Diğerleri ise welet, onlar her zaman haklı, çünkü ne yaptıklarını bilmiyorlar :D
[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

[Bu mesaj KaKsi tarafından 22 Haziran 2005 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaKsi tarafından 22 Haziran 2005 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 22 Haziran 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
Bu gidişler ben ve birkaç arkadaşımda olduğu gibi oyunda soğumalar çoğalacak ve kim bilir kaç kişi oyunu bırakacak...

said:
Tribula_IV_, 22 Haziran 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
bu gıbı durumlar ve hala turklerın abuk suubuk hakaretlerı ve davranısları ıle oyunda donn sacma sapan olaylar benı de soğutuyo bırakma yolunda ılerlıom acıkcası:(

ehuheuha[signature][hline]the old hero's

name was: misanthropehus
clan was: The_Others Clan
class was: Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 22 Haziran 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
Bu gidişler ben ve birkaç arkadaşımda olduğu gibi oyunda soğumalar çoğalacak ve kim bilir kaç kişi oyunu bırakacak...

said:
Tribula_IV_, 22 Haziran 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
bu gıbı durumlar ve hala turklerın abuk suubuk hakaretlerı ve davranısları ıle oyunda donn sacma sapan olaylar benı de soğutuyo bırakma yolunda ılerlıom acıkcası:(

arkadaşlar bende açıkçası sizlerle aynı duygular içerisindeyim, gerek teknik sorunlarından (az önce 4 defa üst üste daha oyuna bağlanmadan dc mesajı aldım ve denemeye bile değer görmemeye başladım) gerekse şu "parti pülüz a.... koyiim" çılardan yok trade dolandırıcılarından, item açlarından vs vsden ve dahi bizi aşşalamaya çalışan ön yargı küpü ecnebilerden baymaya başladım fazlasıyla. bırakma yolundayım...:([signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: mastera 1 kala
clan: the_others
np:10k küsürat

status: feci baydı bu oyun artık lively bana mirage sword al!!

[Bu mesaj codeinconnue tarafından 23 Haziran 2005 14:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu keigal ın azına gergedan sei dötünede at kılı soqabilirmiyim mumkunse simdi kotu konusturacak ßeni
GRRRRRRRR

Ya bunlar kendilerini ne sanıolar ya tamam cogu yerde hak veriorum bi ton serefsiz bizden cıkıo ama bi olayı herkese yıkmak doru deilki ben paris hilton a kasarın depar atanı diipte butun abd li kadınlara kasar mı diorum.[signature][hline]AccuraCy_Lord
Ottoman_EmpIre
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 23 Haziran 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
Bu keigal ın azına gergedan sei dötünede at kılı soqabilirmiyim mumkunse simdi kotu konusturacak ßeni
GRRRRRRRR

Ya bunlar kendilerini ne sanıolar ya tamam cogu yerde hak veriorum bi ton serefsiz bizden cıkıo ama bi olayı herkese yıkmak doru deilki ben paris hilton a kasarın depar atanı diipte butun abd li kadınlara kasar mı diorum.

Puhahaha... Sakalımız olsada anlatabilsek :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade_Real, 24 Haziran 2005 10:37 tarihinde demiş ki:
Dun geceki bonus savasta da Epsinin tutumundan sonra ( her ne kadar kendni bilmez baska Turk komutanlarda benle bilip bilmeden cene yarisina girmis olsalarda)

Gm e mail yazdim ,Odine. Ve bu forumdaki ve kendi aldigim SS leride koydum. Ozetle aynen soyle dedim.

Turklerin arasinda dupeciler, ksciler kufurculer bol olabilir ama bu tip insanlar her milletten cikiyor biz bu insanlari kiniyoruz. Fakat burada goze batma sebebimiz KO da ares serverinin % 70 inin Turk olmasi yani kalabalik olmamiz ve her tip insanin olusudur. Ama o Turkler bile hicbir vatanin milletine hakaret etmez. Iste size birkac SS. Eger bu devam ederse konu Oyun olmaktan cikar hukuki bir dava olur. Ve bu SS lerde bu isin ıspati olur. Para kazanmak icin actiginiz server basiniza bela olur. Ya uyarin ya banlayin"

Ben bu mektubu yolladim artik sallayana. Yapilacak baska sey yok.

Buraya Uğradınız mı hiç?[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten sayılı kişisiniz ne kadar kötü olsada lütfen kalın bu oyunda umarım kimse bırakmaz bu oyunu sizin bu yazılarınızı okuyor ve içim içimi yedi açıkçası işallah bi gün bende o lvlere gelir savaşırız.ayrıca bugün sabah lunara gidem dedim :D baktım orduu abi normal den herkeze bi meraba çektim yanıp sönüyorum kimse wuramıo 2 tur attım hala yanıp sönüyorum :D sonra geri gittim harbiden adamlar organize oluyo tabii bu biraz bizde zor oluyor ama yavaş yavaş oturur o da heralde umarım sevgilerle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 22 Haziran 2005 09:39 tarihinde demiş ki:
Dün akşam saat 7 dki savaş resmen rezillilkti....Keepera ilk varanlardan biriyim herhalde.Ama birtane humancık olmadığı için hemen orclar indirdi beni.Respawn var ortalık sakinleşsin kalkayım en azından şu guardlar gitsin dedim.Neyse kalktım hopppp gene güm.Yok kimse keperrı indirecek:(Neyse bekle bekle ekipler geldi.İnvalid yaptık.Girdik.Koşuyoruz brethe....Millet yırtınıyo bir sw pls,bir buf pls ve bir Allahın kuluda yolunda durupta ben şuna hele bi atayım bufunu sw sini demiyo.Neyse ben lagdan da olsa brethe vardım.Peşimde
3-5 kişi brethe çektim.Baktım 1 avuç orc var.Kristale dalan yok.Ben kristale atlıyım dedim.Öldüm:( Neyse Jade yırtınıyor kalkın humanlar brethi kırın felan die brtehe gelen yok.Ben de respawn kalmadı tabi.Reser die yırtınıyorum.Bir resser yok ortalıkta.Kristali kıralım öyle kaldıralım diolar.Ulan kıracak adam kalmamış tek başına reser kırcak sanki kristali.Neyse öyle böyle derken jade respawn kullanıyor belki onlarca kere.. Lagdan kalktığını bile göremeden gene güm ölüyo.Ordan kendini bilmez bir kaçkişi commander yatarsa ötekiler napsın die yırtınıyor.Jade'nin kalktığını ve o arada PM'den genelden ne sözlü tacizlerle uğraştığını kimse bilmiyor tabi.Neyse bu arada pres ok yaptım.Bir kaç human var.Kristale dalana kadar orclar tepelerine çıkıyor. 3-5 tane orc var.Kimse bir halt edemedi.Kalktım tam Brethe girdim.Sonuç Piana:( Ya ilk defa bir savaştan bu kadar üzgün çıktım.Alınabilecek savaş onlara kaldı.Kızın1 de yası yazıyo yukardan savaş esnasında nasıl commander anlamadım."Jade boşuna yorulma kimse birşey yapmıyor."Off bu ne ya commander böyle mi olur.Ümitsizlikmi verir insanlara.

Her neyse ben humanların duyarsızlığına üzüldüm.Herkes elinden geleni yapsada verilseydi bu savaş helal derdim.Ama herkes yatarak np derdinde olduğu için böyle oldu.Ha sen yatmıyormusun dien olabilir.Evet bende yatıyorum.Ancak Human kıtlığı olduğu zaman değil.İhtiyaç olduğunda yardıma koşabilmeliyiz sizcede öyle değilmi:(

Sevgiler

Ben o akşam bret'e yalnız gittim herkes yatıyodu sen ve Jade Real da dahil.. Ben görünmeden girdim bret'e direk kristale gittim ilk vurdum kristale 12k sonra başladım saydırmaya spike,pierce,Thrust derken görünmezlik gitti kamikaze de yatırdı beni :D
Yani demek istediğim benim gibi 5-6 assasin daha olsa kristal,i alırdık her türlü ama saolsun assasinler gidip lvl kasıyolar savaşa gelmeye tenezzül etmiyolar o kristal'i en sağlam assasin keser bence bilmiyorum sizin yorumunuz nasıl olur ?[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Job : Assassin
Nation Point : 4xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang,Kamikaze
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 25 Haziran 2005 10:07 tarihinde demiş ki:
said:
gozupek, 22 Haziran 2005 09:39 tarihinde demiş ki:

Sevgiler

Ben o akşam bret'e yalnız gittim herkes yatıyodu sen ve Jade Real da dahil.. Ben görünmeden girdim bret'e direk kristale gittim ilk vurdum kristale 12k sonra başladım saydırmaya spike,pierce,Thrust derken görünmezlik gitti kamikaze de yatırdı beni :D
Yani demek istediğim benim gibi 5-6 assasin daha olsa kristal,i alırdık her türlü ama saolsun assasinler gidip lvl kasıyolar savaşa gelmeye tenezzül etmiyolar o kristal'i en sağlam assasin keser bence bilmiyorum sizin yorumunuz nasıl olur ?

Ahanda yeni geldim ben buraya...Neler olmuş burda yaw bir alalhın kulu orcta bi şey demememiş...

Siz neden söz ediyosunuz asıl orclarda birlik yok!!!!!!!!!!!insan olduğunuza şükredin...çünkü orclar sizin gibi tek tük fevri olarak kelleperı veya crstali kırmak için gitmiyor!!!Ztn öyle fevri insanlar olmasa insanların clanları bu kdr çok np kasamaz...(örnek:Şekil a1 benim bir lvl 54 arakdaşım var insan mage adamda 8k np var.Böyle daha birçok insan var!!!Yani fevri olarak giden adamalrın sayesinde Np kasıyolar...

Sırf Picallo son 2. ve ya 3. savşta tek başına öldürdü keeperi
Siz insanlar aradan sıvışarak öldürüyosunuz yani biz orc ları brethe yolluyosunuz..Ancak bizde böle fevri pecerikli elemanlar yok...Bu arada ztn savaş olduğu orcların yarısının umrunda olmuyo...bizim clanın %80i savaşa bile girmiyoki görürseniz clanı Knights ve Patriot clanıyla yarışıyo...

Yani sonuçta orcların%%0sini savş umrunda deil adam savaş varken gel harpy kasalım diolar!!!(birde bu adam lvl 66 asssain)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...