Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TELEKOM dan ADSL kampanyası

KoLCu

Öne çıkan mesajlar

ADSL ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN PROMOSYONU

21.06.2005-15.10.2005 tarihleri arasında, İlk ve Orta Öğretim ile Yüksek Öğretim kurumlarında okuyan öğrenciler, öğretmenler, diğer çalışanlar ve bu kurumlardan emekli olanların faydalanabileceği bir promosyon uygulanmaya başlanmıştır.

İlk ve Orta Öğretim ile Yüksek Öğretim kurumlarında okuyan öğrenci, öğretmen, öğretim görevlisi, diğer eğitim mensupları ve emeklileri; öğrenci, öğretmen, eğitim mensubu veya emeklisi olduklarını gösterir belge veya kimlikleri ile 21.06.2005-15.10.2005 tarihleri arasında ilgili Telekom Müdürlüğüne ya da ADSL Çözüm Ortağı bayilerine başvurmaları halinde bu promosyondan yararlanabilecektir.

Promosyon kapsamında, 256 Kbps Limitli veya Limitsiz ADSL abonelik başvurusu yapanlardan, ADSL bağlantı ücreti, 1 aylık kullanım bedeli ve 256 Kbps Limitli aboneliklerde 1 aylık kota aşım ücreti alınmayacaktır.

Devamı : http://www.telekom.gov.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=327[signature][hline]http://www.turktekno.net

Msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu kampayla üye olmuştum. :D
güzel iş görür bence[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara 256 kalmıcak hepsi 512 olcak diyolardı o ne oldu ki acaba ?[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...