Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Önemli. Lütfen okuyun...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Sayın kullanıcılarımız...

Forumumuzun bir çok kısmında bazı kullanıcılarımız, sizlere yardım edebilmek amacıyla bazı yardımcı program ismi, knight online patchi veya hackshield yaması gibi programların linklerini vermektedirler. Ayrıca bazı kullanıcılar sisteminizde yapacağınız bir kaç değişiklikle oyundaki sorunların çözüleceğini anlatmaktadırlar..

Sevgili arkadaşlar, lütfen bu yöntemleri veya programları kullanırken şunları göz ardı etmeyiniz :

Bazı kötü niyetli kişiler sizlere yardım etmek bahanesiyle;
[li]size keylogger yükletebilirler,[/li]
[li]sisteminizde ciddi hasarlar yaratabilirler,[/li]
[li]sisteminize eklettirdiği bazı kodlar sayesinde şifrelerinizi ele geçirebilirler...[/li]Üstelik sadece oyun şifrelerinizle sınırlı kalmayıp bilgisayarınızda kayıtlı olan banka şifrelerinizi, mail şifrelerinizi, oturum şifrelerinizide ele geçirebilirler..
Bunları istemeden yada farkında olmadanda yapabilirler...

Burada dikkat etmeniz gereken husus şudur.

Forumumuza üye olan herkesin iyi yada kötü niyetli olup olmadığını araştırmamız mümkün değildir. Ayrıca açılan başlıklarda anlatılan bazı yöntemler gözümüzden kaçabilir.
Lütfen forumu kullanan kullanıcıların her verdiği programı, web adresini ve sisteminizi etkileyecek değişiklikleri uygulamadan önce alan yetkililerine pm ile ulaşarak öncelikle o yöntemin doğru olup olmadığını veya o programın temiz olup olmadığını sorunuz. Aksi takdirde hiçbir şekilde hak talep edemeyeceğinizi lütfen unutmayınız...

Saygılarımızla...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 05 Haziran 2005 06:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar uzun seyler yazma sıkıldım okuadım ha:-):-P:hmm:[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...