Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helal!!!!!!

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Gece savaş vardı saat 4 suları girdim savaş ortasında uykum geldi yattım sabah kalktım saat 8: 30 du pianada orclar geziyor El morad istila altında diyordu saat 12:55 hala El morad istila altında yaklaşık 7 saattir elmorad istila altında
WWWWWWWTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!![signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

ewt 2 mage 2 archer 1 assasin orc piananın altında civcivleri doğruyordu ve hepsinden 100 np gitiğine göre aadmlar bayram yaptı biz onları temizledik ama lunar gatede ordu wardı :D eslant gatedede baya bi kişi wardı lvl 60 üstü bi kaç el morad gördüm sadece orcların alayı gelmiş el moradlara olan güvenim sarsılıyor nerde bu insanlar ???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 24 Haziran 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
Gece savaş vardı saat 4 suları girdim savaş ortasında uykum geldi yattım sabah kalktım saat 8: 30 du pianada orclar geziyor El morad istila altında diyordu saat 12:55 hala El morad istila altında yaklaşık 7 saattir elmorad istila altında
WWWWWWWTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!

o arada bonus bi savas daha gerceklesmis olmasin?[signature][hline]develer, deveeee!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 24 Haziran 2005 15:00 tarihinde demiş ki:
Gm'in uyuyakalmış olması kuvvetle muhtemeldir

Savaşı Gm ler yapmiyor otomatik saatlere göre server yapiyor bence bi yanlışlık cıkmıştır.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Bunu server nası yapıyor kardeşim? Siz şimdi bu haldeyken karustan Elmorada geçebiliyomusunuz? bunun cevabını bi verin bakim ben sana Server mı yapıyo GM tayziklimi diyim :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Savaşları Başlatan sona erdiren Server otomatik saatler ayarlı Offical forumlarda yazılmıştı.Odinin adresini alın gidin dövün ozaman alla alal[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Haziran 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
Azuhahhaz... Komik lam bu oyun :horace:

Humanlar günah keçisi. Her halt onların başına geliyor gariplerim :D

Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
Baş Düşman : CooLTanG
Sörvır : Ares

Fatiii Allah seni davul etsin beni de tohmah, bu ne lemmm yarıldımmm...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Savaş bitti ama biter bitmez bazılarımız lunar gate den geçti. ehe ehe neyi düğü belirsiz bir haritada, warder ve keeper lardan mahrum sadece inn hostess gibi varlıkları keserek, ha bi de orclar çıkıyo bazı bazı, dolanıp duruyolar. Ben çözemedim bu harita nası bişi la:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Bu GM'ler bence taraf tutuyo abicim... Savaşta da aynı olayı yapıyolar bize lag düşüyo adamlar da bizi çatır çatır kesiyo bazen bize sus payı olarak savaşları kazandırıyolar..[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang,Kamikaze
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...