Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi duşun etkileri....

dunno

Öne çıkan mesajlar

gravedigger... muzik sozler ısık mumdan gelen bir de kucuk penceremden parlayan gunes yansımaları... ampulu banyonun kapalı tabi... dogallık istiyorum cunku. gravedigger calio ve sehrin teknolojisinin getirdigi yapmacık yalan sahte akan suda gevsemeye calısıyorum. plan yapmıyorum. su ne zaman sour, ne zaman sampuanlamalıyım kafamı umrumda diil. muzii dinliyorum ben de soyluyorum ara sıra banyoda yankılanıyor sesim hoparlor yetisene kadar baya ugrastım simdi keyfini suruyorum duşun. dusler umutlar gecmiş hicbiri yok simdi. sadece suan. nefesim, camdaki bugu ve mumısıgının yarattıgı golge var. ufluyorum hafif hafif sekiller olusuyor yeni yeni... gravedigger when you dig my grave could you make it shallow so that i can feel the rain." suyu hissediyorum yuzumde kollarımda bacaklarımda. sıcak bu su gercekci olmayan. tenimi yakıyor degistiriyorum yonumu kucuk pencereye bakıyorum tekrar orası gercek dunya bana uzak olsa da suanda... kimse gormuyor beni... ses yankılanıyor ya alttakiler rahatsız olur mu acaba? umrumda diil. we alll fall down... bu durumda aglamak gerekir aglamak gelir insanın aklına hep... aglamıyorum ben... hissizlesiyorum. sadece bu birkaç oge var yarı karanlıkta ve ruhum.....suyu kapatıyorum... feel the rain.... yagmuru hissetmek... usumek ve hastalık korkusuyla korkarız yagmurdan. yagmur yagdı mı biyerlere kacarız hep.... aklımdan sacma seyler geciyor. alışıgım artık buna.... suyu kapattım muma yaklasıyorum eziyet cektirmek intikam... acı cektirerek ona ufluyorum. sonmemek icin direniyor. sonra ısrarcı siddetli ama zayıf nefesimle so-önuyor karanlıga. kalkıyorum havlumu alıp sarmalayıp saklamak icin kendimi acık havadan cıkıyorum kuvetten... kopuklerim eksikti ama o da olur bir gun belki o zaman hayallerden kopuklere de ihtiyacım olmaz.... bugulanmıs cam... bakmaya da yuzum yok zaten.... kapıyı aralıyourum... sarkı tekrar tekrar baslıyor. ben dısardayım artık. yankı yok... karanlık mum ısıgı yok ama yenilenmis arınmıs durulmus hissediyorum. enerjisini toplamıs dış dunyayla yaptığı uzun savaş için biraz daha hazırlıklıymışım gibi geliyor. grave digger.... when you dig my grave could you make it shallow so i can feel the rain....on my soul..on my shirinked skin.... i can feel the rain i can feel the rain feel.
Sosyal ağlarda paylaş

duşlar ikiye ayrilir iyi duş kötü duş..ben bizim duşu çok seviorum..pembe..şadiye abla da çok seviyor..bugün öğretmenim bana afferin dedi..keske dünyadaki tüm duşlar iyi olsa..[signature][hline]* veruca¹º*
..she shuts the doors and lights and lays her body on the bed...where images and words are running deep..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...