Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

51 görevi için!!

dalamardl

Öne çıkan mesajlar

Fatihkaraca tek tek YENİ BASLAYANLAR ICIN konu yazmıs ama biraz okusan bulurdun ama al yinede.Bende Fatihkaraca nın yazısından kopyaladım.

Nation'unuzun Captain'ine gidiyorsunuz (Karus : Captain Fargo (345,1700) El Morad : Captain Falkwine (1705,330)) Sizden 7 adet Key Guardian'ı sırasıyla gezmenizi ve onlardan anahtaarları toplayıp kendisine getirmenizi isteyecek. Bir nevi amelelik yaptırtacak.
Çıkacaksınız keşfe. Karuslar Breth'te, El Morad'lar Piana'da arayacak. Dikkat etmeniz gereken konu anahtarları sırasıyla almanız gerekiyor. Anahtarcıları bulduğunuzda size sorular soracaklar.
Anahtarcılar ve soruların cevapları şu şekilde :
1. Anahtarcı : Sentinel. Sorusunun cevabı : 1
2. Anahtarcı : Watcher. Sorusunun cevabı :1
3. Anahtarcı : Protector. Sorusunun cevabı : 2
4. Anahtarcı : Ranger. Sorusunun cevabı : 2
5. Anahtarcı : Patroller. Sorusunun cevabı : 1
6. Anahtarcı : Racon. Sorusunun cevabı : 2
7. Anahtarcı : Keeper. Sorusunun cevabı : 2
(Eğer bir anahtarcının sorusuna yanlış cevap verirseniz tüm anahtarcıları yeni baştan arayıp bulmanız gerekir.)
Anahtarları toplayım Captain'e geri götürdüğünüzde size 14,500,000 exp. verir. Bu exp. level 50'den 51'e atlamanıza yetecektir.

KOLAY GELSIN[signature][hline]Name: EvoLution_Priest
Nation: El-Morad
Clan: Knights
Lvl: 6x
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dalamardl, 24 Haziran 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
hocam saol da adam yenı başlayanlar için demiş sen olsan bakarmıydın oraya 51 görevi için!!

Level 51 olanlar daha oyuna yeni başlamış sayıldıkları için..

Priest level 57, Rogue level 60, Mage level 60, Warrior level 62 olana kadar n00bdur, acemidir, yenidir... İsteyen kabul etsin isteyen kabul etmesin. Bu böyle..[signature][hline]
Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

mesela?

artık n00b deılmısım demekkı ama sattım charı alan sevınsın n00b deılmıs charım:D :D :D :D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim===>cıkıs yolunu buldum charı satıorum:) Char için Bakınız:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Haziran 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
said:
dalamardl, 24 Haziran 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
hocam saol da adam yenı başlayanlar için demiş sen olsan bakarmıydın oraya 51 görevi için!!

Level 51 olanlar daha oyuna yeni başlamış sayıldıkları için..

Priest level 57, Rogue level 60, Mage level 60, Warrior level 62 olana kadar n00bdur, acemidir, yenidir... İsteyen kabul etsin isteyen kabul etmesin. Bu böyle..

noobluk lvlla olmeyyoooooorrrrr. bak mesela diezde lvl 67 chromnium var yada adı her neyse o mesela noobdur pk yapmayı bilmez vs. acemidir yani noob olayı[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Haziran 2005 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 24 Haziran 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
çok mu action yaptın adamlada biliyosun o adam diezdeki en iyi pk yapan adamlardan biridir charını hacklettirdi şimdi başkası oynuyor

o herif hiç bi zaman diezdeki en ii pk yapan adam olmadı ayrıca şu son 2 aydır kim oynuyosa ondan bahsediyorum öncesini bilmedigim için yorum yapamam.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...