Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] CS Screenshot Yarışması

arcane

Öne çıkan mesajlar

adamın beydi güzel patlamış:P

bu arada aimini yiyim senin:PP[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

resimleri bulamadım bir türlü . eskiden 6.6 zamanında aldığım resimlerim vardı[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yarışma fikrini ortaya koyarken aklımdaki şey tam olarak ceday ın 2. ss i oluyor.

her tarafta düşman, tehlike ve beyin dağılması
adrenalin , heyecan

bende koyacağım bugün ancak ceday ın beyin patlama sahnesi kadar etkili değil :)[hline]Filled with pain
A bruised and darknened soul
Spare me from the
Life that's full of misery
Sosyal ağlarda paylaş

güzel ss !

ben koymayı unutmuşum kusura bakmayın bir terslik çıkmazsa bu akşam koyacağım[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

evet baya bi basılının kudretinden faydalandım
2 kişiyi aldım
3. cüsü de öbür ikisi gibi UnB klanındandı
ancak onu alıp almadığımı hatırlamıyorum
herhalde alamamışımdır o kadar hp ile..
farketmez zaten olay oradaki aksiyon..
ölmek üzereyim mermi az ve düşmanın kafayı tarıyorum dibinden eheuh[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Ceday demodan kaydetmiş

bendeki modeller ise üstünde texture olmayan gereksiz yerler yani vurduğunda damage vermeyen yerler kırpılmış fps yükseltme amaçlı modeller[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

ehue
csmerkezi.com da var abi
indirin bakın hilemiymiş yoksa Urza mı topmuş...
ehuehu[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fps için değil de vurmadığın yerler bi işe yaramaz mantığıyla yüklemiştim
yoksa görsellikten feda etmeyen biriyim :)[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiç yapmadığım bi olay
sadece teorisel olarak biliorum
bilen biri anlatsın :)[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...