Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son nokta

Kuisatz

Öne çıkan mesajlar

Dünden itibaren accountum 999 gün banlandı. Sebepte uygunsuz kredi kartı kullanmam. Maalesefki aynı durumdan birçok arkadaşım kendi kredi kartları ile premium aldıkları halde banlanmış durumdalar.
Sanırım KO bu sefer Türkleri uzaklaştırmanın böle bir yolunu buldu. Kendi kartlarımız ve emeğimizle rezil olduk.. Yazıklar olsun.. Ben artık bu oyunda yokum. Herkese ii eğlenceler..[signature][hline]ARES
Karus Warrior LVL5x
OTTOMAN_EMPIRE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kuisatz, 24 Haziran 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
Dünden itibaren accountum 999 gün banlandı. Sebepte uygunsuz kredi kartı kullanmam. Maalesefki aynı durumdan birçok arkadaşım kendi kredi kartları ile premium aldıkları halde banlanmış durumdalar.
Sanırım KO bu sefer Türkleri uzaklaştırmanın böle bir yolunu buldu. Kendi kartlarımız ve emeğimizle rezil olduk.. Yazıklar olsun.. Ben artık bu oyunda yokum. Herkese ii eğlenceler..

eğer forumda bi arama yaparsan benim açtığım bir topic görüceksin...orda bu yüzden banlananlara yardım ediceğimi söyledm... lütfen topic açmadan önce bi bakın bakalım acaba daha önceden açıldı mı böyle bir topic....[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...