Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trina's Piece

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Bill i ne yapacan ya? manyadınmı onu kullananana bişi derlerde neyse.bence büyük kazık yemişin ona Trina Basanada Keriz Denir Bus basanada
Busun parası Silahtan daha fazla :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

aga ço khoşsun ya ilk günlerimizi hatırlatıon.bak sana tavsiyem bill adlı sihaı tutma uraşma onla ona cus bile basma.philum diosun o tek el silahı dostum kalkanla tutulur.sen cift el istiyosan en kotu bardish al.upgrade işinide bilmiosan upgradelı al biraz fazla para verip çunku patlamasın yazık olur. silahın yanmasını istiyosan onu tamamen unut:D[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 23 Haziran 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
ya abisi önce adabınla dur şurda öğrenmek istiyorum topic açmıyım dedim batıyorsa söyle !

Hakkındaki şikayelerini okudum ve hak verdim diğerlerine tanıdğım en gereksiz member lardan birisin şu anda forumda....[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

+1 bende ole blıodum yoksa oyunda kı gıbı gm le kankı olup ban kaldırılıo mu?[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim===>cıkıs yolunu buldum charı satıorum:) pazar alanına bakın... lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...