Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramusta dupe eşyalar silindimi?

ConYTurK

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar belki böyle bir forum vardır ama sinirden araştırmadım özür dilerim.Dün girdim elimdeki +7 shard la biraz exp kastım çıktım.ama bugün girdim ve elimdeki shard yok.diğer bütün itemlarıma bakamdım bankadakilere ama tek silinenin +7 shard ım olduğunu düşünüyorum.hack gibi bişide olamaz dc de olmadım.Deneyimli arkadaşlarım yardımlarınızı bekliyorum[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı bana oldu shard +7/70 gitti 2 tane[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

1. iddia dupe item ise silinmiştir
(sen dupe yaptın mevzusu değil,dupe item almış olabilirsin)
gm nin oyuncuları kontrol ettiği bir gm kullanıcı arabirimi var; gördüm ve şok oldum.
adamlar utanmasa ana baba adına ulaşacak neredeyse.
üzerinizde bulunan herşeyin bir kod numarası var.milyonlarca item var bu kadar kod numarası olurmu demeyin,ben gördüm ve şok oldum.
her şeyin bir kod numarası var.mesela 1.000 tane shard varsa 1.000 tane farklı kod var her bir shard için.
2.iddia KO'nun databesi i hacklenmiş adamlar itemları uçuruyormuş.
3.iddia cafede oynuyorsan keylogger olabilir bilgisayarlarda.(antivirüs programı var demeyin 5 dk da hallolacak şeyler.)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

evet dupe oalbilir çünkü satın aldım.ama işte merak ettiğim büyük dupe eşya silinmesi yaşandığımı.yani bana özel silmediler herhalde.sadece evden oynuorum ayrıca hack olayı olsa +6 mirage daggerım ve +7 chitinlerimde giderdi.onlarında bi kısmı satın alınma dupe olabilir..[signature][hline]-Beramus-
-Leiath-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...