Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DiezDe Gm Show :)

MerLinas

Öne çıkan mesajlar

ewEth zaten Yeni gorenlerin hepsi ne bu ya diyorlardi aksam baya bi cumbuş wardi :) GuseL egLenCe oldu :) HB nin onunde eleman kafasini iceri soktu Onune geleni kesiyor bende arkdsina gectim full 1920 heal basmaya basladim sonra icerden cok fazla human cikhmaya basladi elemanda bana yardim ettiğim icin sanirim Swift Werdi ama Normalden 2 Kat Daha hızlı bi sekilde kaciyordukh :) cok eğlenceliydi walla :)[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active

Sosyal ağlarda paylaş

Xigenonda olanı Warriordu o cok manyaktı kendine heal basabiliyodu HB ye girdi herkezi indirdi cıkmadı 2 saat bekledi biraz canı azaldı o anda bi Heal Bastı kendine fulledi canı sonra devam :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

abi o kendien heal basmiyor aksamkindede arkadaisnda gorunmeyen bi priest wardi tek degildi yani kimse goremiyordu ama arkadaisnda her zaman bi priest wardi :) we ilk oyuna girdigimde Human Gm'nin Orc Base de ölü bi sekilde yattiğini gordum Oklar öldürdü Snairim :) sonra Tabiki PressOk Yapti kalkti :)[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active

Sosyal ağlarda paylaş

gm nin üzerindeki herşeyin +10 olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
ayrıca gm nin yanında görünmeyen bir şey var(birşey diyorum çünkü ne olduğunu bilmiyorum) adamı healliyor.
bayağı makara oldu.
şu human gm'yi görmek istiyorum ya acaba ne kadar damage verebilirim :P[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...