Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gobek eritmek

unity100

Öne çıkan mesajlar

eveeet...artik yasi olgunluga merdiven dayamis, net dinozoru statusune ilerleyen oturgan rahat yasama baslamis arkadaslarin haliyle muzdarip olduklari bir sorunumuz var :

gobek.

bu topici acmamin amaci, gobek olgusunu daha iyi anlamak, uyurken sirtustu yatildiginda ic organlara uyguladigi baski nedeniyle solunumda ve ic organlarda rahatsizliga neden olan bu objeyi dinc ve dinamik bir karin dokusuyla degistirmenin en iyi yollarini tartismak.

bildigimiz ve bilmedigimiz gibi bir cok gobek cesidi var, bira gobegi, makarna gobegi, patlican gobegi gibi. eminim bu gobeklerin her birinde tecrube sahibi olan arkadaslar vardir, ve en kolay yoldan eritip, nasil hala bolca yemek yemek ve ayni zamanda gobek yapmamak icin ne yapilmasi gerektigini bilenler paylassinlar da mesafe kaydedelim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

hay allah hic gormedim ben. peki ozet sonuc nedir gobek konusunda ?

ya sevgi ayri, fizik ayri. meret baski yapiyor sirtustu rahat yatirmiyor. ayrica kadinda gobek yag ve saire sadece estetik sikinti iken, erkekte kolesterol, damar tikanmasi tansiyon gibi hedelere daha kolay yol aciyormus.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

evet estetiği ayrı ve çok zararlı bişii. Bu gerçek. Hele bi de sigara varsa çok fena. O güzel göbeinle kızları cezbetmemen lazım. Elf kızla evlenen human gibi olur insan hafazanallah.

Ha bi de beni askere gitmekten alıkoyuyo sağolsun. Nası eritcem dersen tek yolu spor+rejim gerisi yalan.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten vejetaryenim. bi de et yesem herhalde damacana gibi olurdum.

benimki sanimca makarna gobegi. ve ekmek, nisasta gobegi. hareketsizlikten. gecen gun bi yuzdum yoruldum sut filan ictim belirgin bi degisim oldu.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

ayrica gobek karsi cinsle iliskilerde cok sorun cikariyor. gobegin yanina bol miktarda duzenli gelir ile iyi bir kariyer koymak gerekiyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

Dİkkat! aşağıdaki, son derece subjektif, deneysel olmayan genellemeler üzerine kurulu, tek kişilik deneyimlerden beslenen bir yazıdır. (Use it at your own risk-kullanacaksan kendi sorumluluğunda be kardeşim.)

Hangi yaş grubuna hitap edeceğine bağlı aslında. (Göbeğini dert ediyorsan kızlar için dert ediyorsun diye tahmin ediyorum)

Eğer 25 üstü ve evlenmeye yakın gruba dişilere yönelikse tavrın, zaten prestijli bir işinin olması, iyi kazanç, mal mülk gibi değerler göbek çapını unutturacaktır. (Power arttıkça göbek çapının algılanması düşer.) Dolayısı ile bırakınız kalsın.

Ama 25 altında, özellikle de 18-20 arası hiç şansın yok. :) Düşünme bile.

Eritmeye gelince. Bir kere İRADE diye birşey olması lazım. Yani yanında millet pasta börek götürürken taş gibi kasacaksın.

Bir örnek vermek gerekirse (tabii ki kendimden vereceğim.)

Bir gün 85 kilo kadar oturmuş göbeğime bakıyordum. Ve dedim ki: ben şunu eriteyim. Ve O ANDAN itibaren, sadece ŞEKER ve YAĞI kestim. (Yarın diye başlayan rejimden hayır gelmez o an başlamak gerek) Onun dışında atış serbest.(Makarna-et-tavuk-süt vs.vs.---Tabii evrimini tamamlamış birisi olarak zaten meyve ve sebze yemediğimi ilave etmeliyim.)

Sonuçta şöyle bir durum ortaya çıktı: 3-3.5 ayda 72 kilo oldum. Yeni ciddi bir ameliyat geçirdiğimden HİÇ EGZERSİZ yapmadan oldu bu erime tabi. Süreç sırasında ufak da olsa antremanlar bu süreyi indirir diye tahmin ediyorum. Ayrıca belki bana mahsustur, gayet dengeli eridi vücut. Yani öyle göbek kaldı da bacaklar kollar gitmedi.

Kıssadan hisse: İrade var, şeker ve yağ yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 22 June 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
Kirmizi etten uzak dur
sebze ye bolbol (her aksam yarim top maruul, 3 e yakin domates yiyorum)[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!

Vay vay vay Volfied sağlıklı besleniyo.. :)[hline].:Liceo Italiano:.
Sosyal ağlarda paylaş

kizlarin gobek algisinin money & power le azalmasi....ne kadar cirkkinnnnnnn.....[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ben 1.83 boyunda 82,5 kiloyum. Rejime başlamadan önce(pazartesi başladım) 84 kiloydum. Geçen sene 19 kilo vermiştim, bu sene de 14 kilo vermeyi hedefliyorum. Yemekleri çok kesmedim aslında demin Adana dürüm yedim mesela. :D Ama 4 saat eşekler gibi fitness kastım. Yani anahtarı spor.[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi de bu is boyle olmaz ki. yok 3 saat hede yok 4 saat hodo gun kac saat zaten. bunun baska bir yolu olmali.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Sosyal ağlarda paylaş

şimdii size bi hikaye anlatıcam. (gerçek bi hikaye, yok hakkaten benim başımdan geçti de ondan)

evvel zaman içinde (4 yıl önce falan) kilolarıyla hiç bi derdi olmayan (kilosu olasa dahi umrunda olmayan) biri vardı. fakat gel zaman git zaman bu eleman "adana kebap,milföy pasta ve bira" yla tanıştı. bundan sonra bütün hayatı deişen genç, artık sadece bunlarla beslenip, birde üstüne üstlük internet denen o lanet şeyin başından hiç kalkmadı. gel zaman git zaman kilolarca adana, litrelerce arpa suyu ve dilimlerce (!?!) milföy pastadan sonra bu güzelim delikanlı öyle bi göbek yaptı öyle bi göbek yaptı ki, evine geldiği 30saniye önce belli olmaya başladı. bunun üzerine hırs yapan gencimiz, bi fitnıs bi rejim bi anda cillop gibi (son 4 yılın en güzel hali) oldu.ama fitnısı bırakıp alemlere akınca yine eski haline dönmeye başladı.
acaba kahramanımız şimdi ne yapacak? yine easki haline dönüp bitin yazını zehir mi edicek, yoksa gaza fgelip yemek yemee bırakıcak mı???

(not:hakkaten sonu meçhul naapsam ya of;))[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

Babam diyetisyen ve başka yolu YOK!
No way out!

said:
unity100, 23 June 2003 00:14 tarihinde demiş ki:
ya iyi de bu is boyle olmaz ki. yok 3 saat hede yok 4 saat hodo gun kac saat zaten. bunun baska bir yolu olmali.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...