Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic 2 die Nacht des Rabens.

Solonor

Öne çıkan mesajlar

ulan almanca oyun mu oynanır. dwarfça oynarım almanca oynamam oyun!. günde 6 saat + kabuslarda almanca yetmiyomuş gibi. *!konuyu değiştirir* hem sen kaç gündür niye okula gelmiyosun bakiyim. :D
Edit: harf hatası.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

[Bu mesaj Solonor tarafından 04 November 2003 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyidir almanca oyun :P

bigun almanyaya giderseniz ingilizce oyun bulamiicaksiniz zaten hehe

*!almanca age of kings'ini hatirlar*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

gothıc 2 nın almancası tr de pıyasaya dusmemıstı ...
halıylen bununda dusecegını zannetmem ...
ıng ı cıktıgı zaman duser pıyasaya ...
g2 alm cıktıktan 3-4 ay sonra jowood ıng e cevırıp yayınlayınca geldı buralara ...
halıylen eger ıng degıl yada cok genıs bır anlasması yoksa pırahna bytes ın tr ye kopya zor gelır ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth aynı şekilde bende yazıcaktım ama sanırım Faerdun'un kastı Gothic 2 nin yeni expansionı Nacht des Rabens (Night of the Rabens). Oyunu almancadan ingilizce yapma şansı olmaz sanırım.
Çünkü adam gibi buglar bulunmadan hiçbir ingilizce versiyonu falan yayınlamıyor piranha bytes.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Bende gothic 2 nin ingilizce versiyonu ve exp pack(nodr) almamanca var. Dolayısıyla exp i yükleyemiyorum. İlla gothic 2 nin almancasını mı yüklemek gerekiyor ?
bir çözümü var mı?
Almancadan ingilizceye çeviriye gelince de exp de o çeşit dosyalar var fakat oyunu kuramadığımdan nasıl çalışıyor bilemiyorum. Bu işten anlayan bi prof warsa bi el atsa hiç de fena olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...