Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mozilla Firefox kullanıcılarına müjde :)

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Hani şu sağda Google'da vs.de aramaya yarayan zımbırtı var ya, onu Paticik için yaptım. Burdan yükleyebilirsiniz. Açılan sayfada kırmızı renkli Paticik Forum Arama linkine tıklayın, tamam deyin..
ya da Daha güzel ikon bulurum ben!

Nasıl olmuş?

Bi de düzgün çalışırsa yanda Judge linki var, ordan da "çalışıyor bu" derseniz ne güzel olur di mi?

Beğenmeyenler de "[firefox'u kurduğu klasör]searchplugins"teki pati.src ve pati.gif'i silebilir. Sonra Firefox'u yeniden başlatabilir.[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 17 Haziran 2005 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

said:
sharky, 17 Haziran 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
madem bunu yaptik, kisa bir zamanda rss de yapalim

Ciddi misin Sharky? Gençler Firefox'la çılgın atıyor zaten, Pati'ye erişim için bi de RSS olsa canavar gibi konu takip ederiz. Tabii son 24 saati tek bir canlı yerimine bağlarsak özetsiz bir RSS için bile indirilecek XML dosyasının boyutunu düşünemiyorum :)

Konu alanlarına göre olursa gayet iyi olur. RSS Canlı Yerimi istiyoruz!

Firefox Ölmez Internet Bölünmez (ne dedim ki şimdi?)[signature][hline]Berkin Bozdoğan

ShiftDelete.Net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 17 Haziran 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
RSS haber takip sistemi, kendine has görüntüleyici programları var. İçeriğini RSS olarak sunan siteleri bu yolla rahatça sömürebiliyorsun.

Bence Paticik'te RSS'ye gerek yok. Zaten yeterince hızlı ve zerzavatsız gösteriyor mesajları..

Hmm, anlamadım =)

Bu arada ellerine sağlık. Gayet güzel olmuş plug - in.[signature][hline]"solo atarken kıreşe vurup vurp beynimizi ziken adam gelip bize metal beynimi zikiyo demesin" - Grubumuzun basisti

Beleş Upload: www.megaupload.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...