Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.O.?

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Abi bu knight online beni sarmamaya basladı.Ama dısımdan oynamayı cok ıstıyorum.Giriyorum üye oluyorum.Indırıyorum yarısına gelıyor siliyorum.Ne yapacagımı sasırdım.2 tane lvl 40ve 45 charlarım banlanınca cok üzüldüm.Baştan level kasmak hiç içime sinmiyor.NAPAYIM?siz söyleyin yapayım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

banlann charlar en fazla 3 gunluk emek tır ya cek ve kur oyunu sorra basla kkamsaya kalkmassın basından olumune ko derım sana baska tavsıyem yok

yemek içmek sevgi sex her biri bir sartlı refleks bunlaar bı de KO ekleyelım mumkunse:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 22 Haziran 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
yemek içmek sevgi sex her biri bir sartlı refleks bunlaar bı de KO ekleyelım mumkunse:D

o şartı reflexlerden kalın işaretli olanları varsa KO yok olmaya başlar, bilmem bişi ifade ediomu, asosyalite deil, sosyalite plz[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

sevgılım hergun bağırıo bıras da bana zaman ayır dıe Ko olduu yerde sosyalıte bılıto harbı:(

ağlama bu gunle rgelırde gecer babam ağlama bu dertler elbet bıter babam... dıerek ağlarızzzzzzzzz[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

sole 2 hafyalık yorunge dısı olsa belkıkoparım gerı gelmm de 2 hafta kendımı cekemıom kı oyundan nası yapcez cozum yolu yok mu?[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

hoyk? anlıyacağımız cumleler kur bu ne ya sen ııce kopmusun cık bı hava al once sorra bana cumlenn mealını yaz lutfen:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hala seninle aynı düşüncedeyim. Bence soldat indir. Biraz stres at. Boş vakitlerinde de bolca yeni şeyler (programlama dilleri olabilir , photoshop olabilir...) öğren ve bilgisayarını oyun oynamak dışı şeyler için kullan. Fark edeceksin ki bilgisayar oyundan ibaret değil ve sen de arada bu online oyunları oynadığında stres atmak için oynadığından seni sıkmayacak..[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...