Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda ProbLem mi Var?

EvoLation_Priest

Öne çıkan mesajlar

Arkada$LAr oyuna girmeye çaLışıyorum ancak char oLduğu yerden kaLkmıyor..EsLand dışı oLan ßütün charLarı denedim giremiyorum .. ßirtek esLand'ta oLan charım oyuna giriyor..Aynı Sorun Sizde de varmı acaßa? Yada ßu Konuda ßana Yardımcı oLurmusunuz..[signature][hline]Name: EvoLution_Priest
Nation: El-Morad
Clan: Knights
Lvl: 59
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

benım char basur olmus ondan kalkmıo dıe dusunuodum ama sizde de sorun varmıs :([signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

burda takılın bnm gıbı iş yerındeyım oyuna gıremıom can sıkıntısını burda atıom:D eslık edın bana napıcanız oyund ya:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 22 Haziran 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
ezuq leader:D osledım oyunu ya alyyden hi all yazmayı ozledım ya:)

sagolsun DF kardes bi Agate verdi ama hala bir yüzük + belt ihtiyacim var siddetle :D[signature][hline]Nick : RuneLaFey
Class: Mage
Clan : The_Others² (Leader)
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 5x
Sosyal ağlarda paylaş

vay vay vay sen kı fenerlılere laf atrsın hee ulen cekıcem senı arenay 3 okla yatırcam yere sen kasındın bekle oyun acılsında bıo gırleım:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben KO yada yaşanan olaylardan artık çok fazla sıkıldım. Oyundan bir hayli soğudum, zaten klan arkadaşlarım da farkındadır, genelde savaşlara girmek için geliyorum yada gelmiyorum. Zaten bundan sonra yapacağım ekstra bişi varsa o da CZ ye gitmek gerçi arada bir Cz ye girmek için giriyorum. bu oyunu belli bi seviyede tutmamız lazım, çünkü gerçekten hayatımıza ciddi bir müdehalede bulunuyor. Dikkatli olmak şart[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Kasımpatı ßende zaten $u lvl'i 62 için kasıyorum..Oda hergün cz'de xp partisi oLursa taßi oLmassa pk parti yapıyorum..Yoksa ßu Kadar Kasmam Yani. KO'da ßir tür UO gißi hastaLık yapan ßir oyun ßir zamanLAr UO oynuyordum onu ßıraktım $imdi ßuna kaptırdım kendimi ßakaLım en sonunda ne oLacak..Sonu peq iyi durmuyor ßu gidi$Le..[signature][hline]Name: EvoLution_Priest
Clan: Knights
Lvl: 59
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...