Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup hepsi...

Zagg

Öne çıkan mesajlar

sebep?

insanların kendi müzik zevkleri dışındaki sanat değeri taşıyan müzik tarzlarına seviyesizce hakaret etmeleri çok acı bişey bence

bu arada pop ve r&b den hoşlanmam ama bu hakaret etmemi gerektirmez

[Bu mesaj -007- tarafından 21 Haziran 2005 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben onalrı çokı seviyorum kalsınlar piyasada ama şarkı arasına hip-hop sokup rezil etmesinler..

yerümmulan hepsini ehe ehe çok şeker bunalr ya ehe ehe[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

"amanında amanın kim gelşmöiş.. eski sefkilim gelmişşşş.. sütü sıcak içmiş beeelli gezmiş görmüş öğrenmiş.." diye var ya bitiriyor o işte beni böyle eriyor yüreğimin yağları diyorum ne kadar güzel ne kadar hoş allah m-anzardan saklasın sonra kaptırıyorum kendimi "yerim ulan hepinizi nıhahahaaa" diye nuri alço moda gidriyorum soırna tekrar kendime gleiyorum[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence kıl bi' grup ayrıca çıktıkları her programda pileybek söylüyorlarmış hede hödö ben bilmiyorum ama o "YALAAEEEOÖEEN" diyişlerine kıl oluyorum kafalarını koparasım geliyo.[signature][hline][Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Başkalarından övgü bekleyenler, mutluluklarını onların ellerine bırakmış zavallılardır.
Sosyal ağlarda paylaş

det elleşmeyin kızlara bir kere onlar büyük bir eksikliği dolduruyor.. arada açıyoruz müzk eşliğinde gözümüz gönlümüz doyuyor[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Sosyal ağlarda paylaş

@babacum:

oha yaa ne hayvan bir şeysin sen kadınları cinsel meta olarak kullanan ruhsuz şuursuz hayvan nne olacak pis herif pis heriiiiif sittir git yıkıl gözükme gözüme adi adam..[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Sosyal ağlarda paylaş

sus kırarıma zını ne o öyle @babacum deyip kendine laf sokmacalar falan.. rahatsızmısın sen? hmme vet belki neyse..[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...