Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çelişkili ilişki

Dagger

Öne çıkan mesajlar

said:
Dagger, 18 June 2003 19:13 tarihinde demiş ki:
çok fazla tip yok ama kız tipe bakmıo zaten
fazla romantizm manyaı bişey[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
- Anti-Chemical pack removed.
- Sphere knowledge removed.
- More being online time.

sende romantık ol o zman :-P[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

abi beni kanka gören bi insana romantik olayım tabi
iyi de nasıl??? bi insan kankisinie romantik davranmaz amacımı anlar bu arada

ayrıca BONE! okumadan msg atma bea! bak ne dio yukarda[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

20 senelik hayatıma bu mevzulardan o kadar çok sığdırdımki..

ve aldığım derslerden birinide seninle paylaşıyım dagger

böyle yakın arkadaş olup vay be biz birbirimiz için yaratılmışız neden arkadaşlığın daha da ilerisine gitmiyourz diye bir işe kalkıştığın zaman sonuçlar genelde kötü olur
moralini bozmak istemem ama öyle oluyor..
arkadaş olarak anlaştığın birisiyle sevgili olarak anlaşamayabilirsin..
ben olsam böyle bir riski almazdım bırakın birbirinizi sevin ama kankalığınızı bozmayın
sevgili,çok sevicek birisini her zaman bulursun..ama gerçekten DOST unsa zor bulursun..
bir ilişkide birbirinizi bir kere kırsanız bile yarayı sarmak çok zordur çok hassas dengeler üzerine kurulmuştur herşey
ama dostken kırgınlıklar çabuk unutlur..

ama genede hala bunları söylememe rağmen fikir istiyorsan....
bırakın
illa resmiyet kazandırmak zorunda diilsiniz
madem onunda seni sevdiğini biliyorsun
-kanka ayağına sarılmadan-
onunla yakınlaşmaya çalış
yani direk bir tekliften dönüş daha kırıcıdır ama dostluğunda ötesinde yavaşça yakınlaşırsan en azından bir sevgili olarakta uygun olmadığınıza karar verirsin
sevgili seçerken her düşüncemiz uygun demek yanlıştır
daha önemli şeyler ister..

hala derimki arkadaşsan bırak öyle kalsın..genelde sonu pek iyi olmaz..[hline]Make The Sadness Go Away..
Sosyal ağlarda paylaş

Üstadım bak şimdi; buralara yeniyim böyle şeyler yazılırmı bilmiyorum ama içim gitti birazcık.

Eğer kız sana böyle birşey söylemeseydi, kız erkekle boş yere kanka olmaz, eğer gerçekten sana açılıyosa, kafasını omzuna koyup kendini rahat hissediyosa, kesin sana karşı, senin maskulin tarafına karşı birşeyler hissedebiliyor diyebilirdik.

Fakat kız sana sen benim arkadaşımsın dedi ise sen tamamen unut, unutma imkanin yok biliyorum ama acı çekersin, yanlış bişey söylersin herşey berbad olur. Sadece azar azar na aşık olduğunu ona hissettir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben mi anlatamıom siz mi anlamıonuz???
kızın daha önce beni sevdiini öğrendim...
o beni gerçekten kankisi gördüü için istemedi![hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

bende iyi bi arkadaşıma çıkma teklif etmiştim çok eskiden kabul etti sora 1 hafta sora geldi söledi biz senle çok iyi arkadaştık neden yaptın ki böle bişi dedi arkadaş kalabilirz istersen dedi bende iyi demiştim. zaten kız kabul ederkende ola ki bigün ayrılırsak hep arkadaş kalalım demişti[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman tek şansın var, yalnız gördüğün bir yerde bir atılım yapacaksın, mesela elini tut parmaklarını parmaklarının arasından geçir, ama çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde, baktın tepkisi nominal, devamını getirirsin (abart demiyorum, ama konuşmaya başlayın) eğer rahatsız olursa fazlasıyla belli eder.
Sosyal ağlarda paylaş

işte tecrübeler konuşuyor azmonunda canı çok yanmış gibi
benim gibi

benim ağzım çok yandı bu tür kanka sevgiliye dönüşme muhabbetinde
o yüzden dagger gönül bu ferman dinlemez ama
sen genede bizi biraz dinlemeye çalış
kaybetme böyle güzel arkadaşlık ilişkilerini..[hline]Make The Sadness Go Away..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 18 June 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
dagger o kismi okumamisim.

o zaman abi SAKIN beraberligie girme eger araniz iyise sakin. husran ile sonuclanabilir :( ve en iyi arkadasinida kaybedersin. olmuyor cunku sen karsindakini hala kanka olarak gorursun bazi yerlerde oda seni oyle gorur ve incitirsiniz.

bunuda tattim biliyorum. arkadas kalalim geyigde olmustu ama geyik yani olmuo oole sey. sevdigin sarildigin optugun ve guzel seyler paylastigin insani daha sonra bir 'arkadas' olarak gormek insani yikiyor.[hline]hangisi daha iyi?
Azmodai

ne hissettiğimi direk anlatmış[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben bu olayi 5 sene önce yaşamiştim
kankiydik gittim "hatçe ben senden hoşlaniyorum , sen arkadaş olmak istiosun ama ben bu şekilde rahat olamiyorum sana karşı"
dedim oda bana dedi ki "Neden bi erkeğe dostça yaklaştığımda sonuç hep bu oluyor ki ? " dumur olmuştum 3 5 gün düşünmüştüm karakara nolucak bu iş die
sonra gidip konuştum gerçektende sevgili olmamiz gerekmiordu
yani bi kızla kendini çok yakın hissediosun die sevigli olman gerekmiorki arkadaş olarakda yetebilmeli
nası bi erkek kankanla habire mesajlaşip ayni şeylerden hoşlaşip günde 5 saat görüşebiliosan onlada öyle olabilirsiniz
çok normal bi şekilde

şuan bilemiyorum tabi sen neler hissediosun gerçekten aşikmisin hatuna yoksa öyle mi zannediosun kendini
o yüzden bişey diemiyecem iice düşün git konuş içinde kalmasın[hline]Justin (09:56 PM) :
olm nickin ne die okunuo baal diyemem ben öle kro gibin
Behran (02:34 PM) :
bu arada baal nası okunuyo
Sosyal ağlarda paylaş

zorunda!
şimdi 6 temmuzu iple çekiom!
6 temmuzda dönecek! Ondan sonra bir iki gün içinde birlikte bişeyler yapıcaz. O gün onun fikirlerini biraz deiştiricem.[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 18 June 2003 18:47 tarihinde demiş ki:
deep bak orda baya bi yanıldııın!
karşı cins kankalar daha iyidir[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:

cok zordur. kadin dogasi geregi duygusal yonden gucludur, erkek de fiziksel yonden. her tur yakinlasmada - istisnasiz - kadin erkegi duygusal dunyasina kabul eder, erkek de fiziksel dunyasina. bu durumda kadin motivi getiren duygu, erkek de motivi hayata geciren harekettir. bu iki tamamlayici ogenin birlesmesidir.

ha bu hedenin yansimasi ne derseniz, kankalik, cikma diye de tabir edilen obur bireyi cinsel es olarak kabul etme durumunun farkli bir halidir. icinde cinsellik olmayan bir yakinlasmadir. fakat bu duygusal dunyadaki durumu degistirmez, kadin yine duygusal olarak erkek farkinda olsun olmasin her zaman daha baskin oldugu icin ikili sistemin duygularini agirlikla yonlendiren kisi olur. bu durumda kankaniz, ne kadar kankaniz olursa olsun, siz bir kizla ciktiginiz zaman bu onun sizin uzerinizdeki duygusal agirligini azaltir, hoslarina gitmez. her kadinda sahip olma gudusu vardir. arkadas olarak tutmak istese de, bu sizi abaza birakacak olsa da, farkinda olmadan, niyet etmeden arkadas olarak da olsa sizleri kendilerine bagimli tutmak ister, varliginizdan guc alirlar. deneyin gorun.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Birde su kanka muhabbetinde ser-sir verilmeye baslanmissa, seninle herhangi bi hemcinsinsi gibi rahat konusup karsi cinsi hakkinda yorum yapiyorsada olay bitmis demektir. bundan sonra su silth in bahsettigi + degerlige geciliyor ztn. En iyisi durumu oluruna birakip aradigini baska yerde aramaya devam etmek...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

sır oaylarını bile aşıp daha da ilerlere gitmeye başadık biz mesela hem cinsleri arasında konuşsa sapık ilan edilcei konular[hline][Dagger v0.15b - Forum Auto Answering Program]
New Features:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 19 June 2003 00:06 tarihinde demiş ki:
eski bir moğol atasözü der ki:
kızdan kankası olanın kız kadar aklı yoktur[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

oldu başka..[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...